شش ورزشکار پاراکواندو ایران در مسابقات جایزه بزرگ تکواندو ریاض حریفان خود را شناختند.


ساعت: 20:55
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۹/۱۶
کد خبر: 1916476

همزمان با برگزاری مراسم قرعه کشی مرحله نهایی مسابقات پارا گرندپری ریاض، تیم ملی ایران رقبای خود را شناخت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابت‌های فینال مسابقات پارا گرندپری ریاض 2022 با حضور 77 تکواندوکار (40 مرد و 37 زن) از 26 کشور جهان فردا پنجشنبه 26 آذرماه به میزبانی عربستان سعودی برگزار می‌شود. سالن “سالن سبز” شهر ریاض.

جلسه فنی و قرعه کشی این مسابقات با حضور سرپرستان و مربیان تیم های شرکت کننده از جمله نمایندگان کشورمان انجام شد که طی آن پاراکوندیست ها در این مسابقات با رقبای خود آشنا شدند.

بر این اساس سعید صادقیان پور در دور نخست در گروه 44 تا 63 کیلوگرم مردان به مصاف «زخرالدین توخایروف» از ازبکستان می رود و در صورت پیروزی به مصاف برنده دیدار ترکیه و عربستان می رود. در این وزن 8 تکواندوکار حضور دارند.

دارنده مدال طلای وزن 80 کیلوگرم پارا گرندپری بلغارستان، علیرضا بخت در دور نخست با حضور 8 تکواندوکار به مصاف «مارو لوئیس ناجرو» از مکزیک می رود و در صورت پیروزی به مصاف هم می رود. برنده بازی قزاقستان و عربستان.

حامد هاکشناس در وزن 80+ کیلوگرم که 8 شرکت کننده دارد ابتدا با “چیکارا ایتو” از ژاپن دیدار می کند و در صورت پیروزی به مصاف نماینده لهستان و ترکیه می رود.

در بانوان نیز مریم عبدالله پور در وزن منهای 47 کیلوگرم به مصاف شیاپ چانگ مقابل نورچیهان اکینچی از ترکیه می رود و در صورت پیروزی با برنده مغولستان یا تیم پناهندگان روبرو خواهد شد. در این وزن 7 تکواندوکار کارت خوری دارند.

  ابراز تنفر و انزجار جامعه بزرگ اصفهانی امام رضایی از برخی سلبریتی های خودفروخته

رزا ابراهیمی در وزن 57 کیلوگرم به مصاف پالشا گورهان از نپال می رود و در صورت پیروزی به مصاف مایارا فرناندز برزیلی می رود. در این وزن 5 تکواندوکار حضور دارند.

رایحه شهاب در وزن منهای 65 کیلوگرم در اولین دیدار به مصاف سچلی آر از ترکیه می رود و در صورت پیروزی به مصاف برنده دیدار دو نماینده برزیل می رود. در وزن شهاب 8 تکواندوکار حضور دارند.

دیدگاهتان را بنویسید