شماره پیراهن خرید جدید استقلال را دریابید

روز جدید :

شماره پیراهن خرید جدید استقلال را دریابید

همانطور که چند روز پیش اعلام شد محمدحسین اسلامی به عنوان اولین خرید تابستانی استقلال به این تیم پیوست. جوانی که در فصول اخیر همیشه زیر نظر جواد نکونام بود بالاخره به این طلسم پایان داد تا زیر نظر سرمربی آبی ها کار کند.

اسلامی که کار خود را از رده های اصلی ذوب آخان آغاز کرده بود، مقابل این تیم استقلالی توانست نظرها را به خود جلب کند. بازیکن جوانی که با تکنیک قابل توجه و حرکات فردی مدافعان را یکی پس از دیگری آبی پوشان در اختیار گرفت و عملکردی چشمگیر داشت.

در لیگ بیست و یکم کم کم به جمع زوبی اضافه شد و در لیگ بیست و دوم به عضویت دائمی مهدی تارتار درآمد. اسلامی در لیگ بیست و سوم به اوج بلوغ رسید و فصل گذشته موفق به زدن چهار گل و سه پاس گل شد.

اسلامی در بازی برگشت لیگ قبلی مقابل استقلال عملکرد خوبی داشت و حتی جواد نکونام در نشست خبری پس از بازی باز هم از این بازیکن تمجید کرد و باز هم از مدیران وقت تیم به خاطر عدم جذب این بازیکن انتقاد کرد.

این بازیکن در روزهای اخیر مذاکراتی با مدیران استقلال داشت که در ابتدا طرفین به توافق نرسیدند اما پس از جلسات بعدی موانع و مشکلات حضورش در جمع آبی پوشان برطرف شد و او رسما قرارداد خود را با این تیم امضا کرد. این تیم دیشب او انجام دادباشگاه استقلال هم اعلام کرد که اسلامی پیراهن شماره 80 را در این تیم خواهد پوشید. محمدحسین اسلامی با وجود اینکه 23 سال و سه ماه سن دارد، جزو سهمیه بزرگسالان استقلال محسوب می شود. از آنجایی که او فصل گذشته در استقلال حضور نداشت، استقلالی ها نمی توانند نام این بازیکن را در لیست زیر 25 سال ثبت کنند.

2049949