شوک جدید ستاره محبوب استقلالی ها; جدایی اجتناب ناپذیر است

شوک جدید ستاره محبوب استقلالی ها;  جدایی اجتناب ناپذیر است

مهدی قیدی، مهاجم تیم شباب الاهلی امارات در این فصل به صورت قرضی به استقلال پیوست تا آبی ها را تا قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی همراهی کند. البته این فصل برای استقلال پایان خوبی نداشت و آبی پوشان تهرانی نه تنها در لیگ برتر بلکه در جام حذفی هم به پرسپولیس رقیب دیرینه خود جام قهرمانی را واگذار کردند.

با ناکامی بزرگ استقلال، وضعیت این تیم برای فصل آینده نامشخص است. گفته می شود بعد از جلسه باشگاه استقلال که فردا برگزار می شود، تکلیف بودجه فصل آینده این تیم، مدیریت باشگاه و سپس کادر فنی و بازیکنان مشخص می شود.

با این حال به نظر می رسد جدایی گایدی از استقلال اکنون قطعی است. این بازیکن پس از پایان جام حذفی با انتشار پیامی در اینستاگرام خود به نوعی با استقلالی ها خداحافظی کرد.

در همین رابطه روزنامه الخلیج امارات مقصد قائدی را اعلام کرد و نوشت: قائدی پس از پایان قرارداد قرضی اش در استقلال به شوالیه ها (شباب الاهلی) بازخواهد گشت. او در استقلال سطح مشخصی از خود نشان داد و با 12 گل و 8 پاس گل در مجموع 20 گل استقلال تاثیرگذار بود و در بین گلزنان لیگ کشورش قرار گرفت.

حجت کریمی، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال مدتی پیش به امارات سفر کرد تا در خصوص ادامه استخدام قیدی در فصل آینده صحبت کند.

در صورت تایید خبر روزنامه الخلیج، به نظر می رسد مدیران باشگاه شباب الاهلی با ادعای استقلال مخالفت کرده و قصد دارند این بازیکن بوشهری را به امارات بازگردانند.

شباب الاهلی فصل گذشته قهرمان لیگ ADNOC امارات شد و فصل آینده در لیگ قهرمانان آسیا حضور خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید