صهیونیست‌ها آرزوی شکست ملت فلسطین را به گور خواهند برد

رئیس جامعه مدرسین:

آیت‌الله حسینی بوشهری گفت: به ملت فلسطین میگوییم امروز شیعه و سنی در کنار هم قراردارند و حتی مسیحیت هم درکنار شما هستند و صفی واحددر برابر رژیم اشغالگرتشکیل شده است و اشغالگران آرزوهای خود را به گور خواهند برد.


به گزارش خبرگزاری موج قم، آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری در وبینار «غزه مظلوم مقتدر» ضمن تسلیت مصیبت نسل کشی مردم مظلوم فلسطین و غزه اظهار داشت: حادثه ای که این روزها در سرزمین های اشغالی اتفاق می افند بی سابقه نیست. هرکس رژیم کودک کش اسرائیل را بشناسد، می داند که کارنامه ننگین این رژیم در آن جز قتل و خیانت و اشغال سرزمین مردم مظلوم فلسطین دیده نمی شود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: طوفان الاقصی حرکتی بسیار بزرگ و غافلگیرکننده برای دشمن بود. این رژیم بر این باور بود که فلسطینیان نمی‌توانند کوچکترین تعرضی به تل آویو و شهرهای دیگر داشته باشند. اما به مدد الهی توانستند سرویس های امنیتی و توان نظامی آنها را از کار بیندازند و آنها را در شوک عظیمی فرو بردند.

رئیس جامعه مدرسین تأکید کرد: به ملت فلسطین می گوییم امروز شیعه و سنی در کنار هم قرار دارند و حتی مسیحیت هم در کنار شما هستند و صفی واحد در برابر رژیم اشغالگر تشکیل شده است و اشغالگران این آرزو را به گور خواهند برد و ما شاهد عزت و عظمت امت اسلامی خواهیم بود.دیدگاهتان را بنویسید