طارمی-میلانو: بدانید که روز جدیدی به پایان رسیده است

طارمی-میلانو: بدانید که روز جدیدی به پایان رسیده است

گمانه زنی ها پیرامون انتقال ستاره تیم ملی کشورمان به اوج خود رسیده است و در جدیدترین اخبار، رسانه اسپورت گزارش داد که مونکادا و فورلانی، تیم مدیریتی جدید میلان رسماً درخواست کرده اند تا طارمی با مبلغ 13 دلار به خدمت گرفته شود. میلیون یورو به پورتو اما سران “اسب های آبی” مبلغ پیشنهادی میلان را کافی ندانستند و با وجود اینکه تنها یک سال از قرارداد طارمی با این باشگاه باقی مانده است، خواهان مبلغی بین 20 هستند. و 25 میلیون یورو برای فروش مهدی طارمی.

در صورت انتقال ستاره بوشهری تیم ملی کشورمان به میلان، تنها سهمیه غیراروپایی میلان به او تعلق می گیرد و روسونری مجبور به خرید ساموئل چوکوز، وینگر نیجریه ای ویارئال می شود.

لازم به ذکر است که تقاضای مالی بالای ویارئال برای فروش چوکوئزا باعث شده تا روسونری بیشتر از گذشته به فکر جذب طارمی بیفتد، در همین حال، در اخباری که به تازگی اعلام شده است، خورخه مندز، مدیر برنامه های فعلی بسیار خوب است. در دنیای فوتبال به عنوان واسطه مقامات در میلان باید با مدیریت پورتو برای انتقال ستاره کشورمان مذاکره کند.

طبق اخبار اعلام شده میلان و طارمی به توافق سه ساله دست یافته اند که طبق این توافق طارمی سالانه سه میلیون یورو خالص از میلان دریافت خواهد کرد.

مذاکرات بین آث میلان و پورتو از طریق ژرژ مندز این روزها پیگیری خواهد شد و به نظر می رسد روسونری پیشنهادی نزدیک به 20 میلیون یورو برای جذب مهدی طارمی ارائه دهد و سران پورتو احتمالاً به این پیشنهاد پاسخ مثبت خواهند داد.

  مدیریت آسیب های جدی به فوتبال زد/ می خواستیم خانواده هایمان را به ورزشگاه امام رضا (ع) بیاوریم!

دیدگاهتان را بنویسید