طرح ضربتی مقابله با قاچاق سوخت در بندرعباس

فرمانده انتظامی هرمزگان خبر داد؛

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از اجرای طرح ضربتی مقابله با قاچاق سوخت و کشف 44 هزار لیتر سوخت قاچاق در یکی از مناطق روستایی شهرستان بندرعباس خبرداد.


به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار علی اکبر جاویدان در تشریح این خبر بیان داشت: طرح ضربتی مقابله با قاچاق سوخت با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمایه ملی، در منطقه خان سرخ از توابع شهرستان بندرعباس اجرا شد.  

وی افزود: در اجرای این طرح ضربتی که با مشارکت و همکاری میدانی یگان امداد و پاسگاه انتظامی خونسرخ  اجرا شد، چندین محل دپوی سوخت قاچاق  و یک دستگاه کامیون حامل سوخت قاچاق شناسایی و توقیف شدند. 

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: در این رابطه تعداد 100عدد بشکه های فلزی و پلاستیکی حمل گازوئیل جمع آوری و 44 هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف و ضبط شد. 

فرمانده انتظامی استان با اشاره به دستگیری 5 نفر از عاملان قاچاق سوخت در این طرح، ارزش مالی سوخت های قاچاق کشف شده در این عملیات را بنا به اعلام نظر کارشناسان اقتصادی  15 میلیارد ریال عنوان کرد. 

سردار جاویدان با تاکید بر جدیت پلیس در اجرای مستمر طرح های پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز در مناطق مختلف استان، از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و یا اطلاع از هرگونه دپو و یا قاچاق کالا، سوخت و مواد مخدر مراتب را از طریق سامانه تلفنی مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به پاکسازی محل و شناسایی و دستگیری مجرمان اقدام شود.آیا این خبر مفید بود؟


دیدگاهتان را بنویسید