عامل سرقت طلاجات در شاهین شهر دستگیر شد

فرمانده انتظامی شاهین شهر و میم:

فرمانده انتظامی شاهین شهر و میم گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی سارقی که بیش از 2 میلیارد ریال پول و طلا از منزل یکی از شهروندان سرقت کرده بود به همراه یک سارق شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان

سرهنگ هادی کیان مهر اظهار داشت: در پی سرقت بیش از 2 میلیارد ریال پول، طلا و سایر اشیاء قیمتی از منزلی در شهرستان و شکایت مال باخته به پلیس آگاهی، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. پلیس ها

وی افزود: ماموران کلانتری 16 پس از انجام تحقیقات علمی و تخصصی سارق را که یکی از شخصیت های تاریخی شهرستان است شناسایی کردند و متوجه شدند این فرد در فرصتی مناسب با اطلاع از اهالی به داخل ساختمان نفوذ کرده است. از . خانه چند روزی است که در سفر است سرقت ملک در جای خود است.

این افسر نیروی انتظامی تصریح کرد: در نهایت فرد دزد مشخص شد که او جواهرات و اجناس مسروقه را به وام دهنده ای فروخته است که متعاقباً دستگیر و کلیه اجناس مسروقه کشف و به وام دهنده تحویل داده شده است.

سرهنگ کیان مهر با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضایی از شهروندان خواست قبل از تردد و خروج از منزل اصول ایمنی و امنیت منازل را رعایت کرده و از قرار دادن پول و طلا در منزل خودداری کنند.آیا این خبر مفید بود؟