عبدالکریم حسن عامل جنگ دو باشگاه معروف!

روز جدید :

ورزش سه: مدافع چپ پرسپولیس که در نیم فصل اخیر به جمع قرمزها اضافه شد و به دلیل آمادگی جسمانی فوق العاده، کیفیت بازی و البته اخلاق ورزشی به شدت مورد توجه هواداران قرار گرفت، یک بازیکن کاملا موفق و البته بود. انتقال بی تجربه در فوتبال ایران بازیکنی از کشوری مانند قطر برای پیوستن به لیگ فوتبال ایران و کسب موفقیت در اینجا. این به ندرت اتفاق می افتد زیرا عبدالکریم حسن به نوعی نه به دلیل نقص فنی بلکه به دلیل مشکلاتی که بین او و فوتبال قطر رخ داد به نوعی از لیگ ستارگان کنار گذاشته شد.

پس از جام جهانی 2022 و اظهار نظر جنجالی او علیه یک هوادار، او مورد خشم سران سلطنتی قطر قرار گرفت و از باشگاه السد قطر نیز اخراج شد. او مدتی در کویت بازی کرد اما با پیوستن به پرسپولیس دوران جدیدی از فوتبال او رقم خورد. جایی که او باید به سطح قابل قبولی از آمادگی جسمانی برسد تا بتواند در فضای سخت لیگ برتر فوتبال ایران به میدان برود.

او که پس از قهرمانی در ایران حضور داشت، دیرتر از سایر بازیکنان به قطر بازگشت و اکنون در آنجا با پیشنهادهای جدیدی مواجه است که دوست دارد او را به رقابت های لیگ ستارگان بازگرداند. این برای بازیکن درجه یک مثل عبدالکریم حسن که البته قرارداد یک ساله با پرسپولیس دارد یک امر طبیعی است اما شاید خودش از اینکه دوباره در شرایطی بسیار بهتر از پرسپولیس در لیگی بازی می کند استقبال می کند. او با تمام جوانب آن آشناست.

امروز روزنامه الرای قطر که مهم‌ترین منبع رسانه‌های ورزشی قطر محسوب می‌شود، در گزارشی اعلام کرد که علاوه بر صحبت‌های الوکره در مورد توافق با عبدالکریم حسن، باشگاه العربی نیز به این باشگاه پیوست. مجموعه تیم هایی که آن بازیکن را می خواهند. گزارش الرای در این خصوص حاکی از مذاکره برای باشگاه جدید قطری با پرسپولیس است. موضوعی که البته از سوی مدیران پرسپولیس فاش نشد.

عبدالکریم حسن عامل جنگ دو باشگاه معروف!

اما این احتمال وجود دارد که پرسپولیس ستاره قطری خود را غیرقابل فروش معرفی کرده باشد و البته از سوی دیگر، این احتمال وجود دارد که با رقابت این دو باشگاه، رکورد جدیدی در دریافت پول توافقی این بازیکن و در فصل نقل و انتقالات با سهولت حمله به بازارهای داخلی و خارجی.

گزارش الرای جدیدترین شایعات درباره ستاره قطری را بخوانید; الرای با تیتر «دو باشگاه قطری عاشق عبدالکریم شدند» نوشت:

به نظر می رسد که بحران جدیدی بین دو باشگاه العربی و الوکرا بر سر عبدالکریم حسن در حال رخ دادن است.

الوکره با مدافع چپ سابق قطر وارد مذاکره شد و این بازیکن هم اکنون به این باشگاه نزدیک است اما باشگاه العربی نیز برای عقد قرارداد با این بازیکن وارد مذاکره شد و حتی هیئتی را به باشگاه پرسپولیس فرستاد. مذاکرات خشم الوکرا را برانگیخت.

عبدالکریم حسن عامل جنگ دو باشگاه معروف!

در هر صورت رقابت بین الوکرا و العربی برای جذب عبدالکریم در فصل نقل و انتقالات تابستانی شدت گرفت که به دلیل رقابت بین باشگاه ها برای قراردادهای جدید در سطح بازیکن و مربیگری داغ شد.

الرای ورزشی منتظر است تا چند ساعت دیگر از سرنوشت عبدالکریم و انتخاب او بین العربی و الوکره مطلع شود.»