علی حطر با توپ پر در استقلال مقابل فدراسیون و تیم ملی

علی حطر با توپ پر در استقلال مقابل فدراسیون و تیم ملی

رسانه رسمی استقلال نوشت: با توجه به اظهارات مسئولان و همچنین سرمربی تیم ملی امید مبنی بر عدم حضور دو بازیکن زیر 23 سال در تمرین تیم ملی المپیک، باشگاه استقلال در نظر دارد. لازم به ذکر است در این خصوص توضیحاتی داده شود.

بدون شک باشگاه استقلال تهران همواره به منافع ملی اهمیت داده و این را بارها ثابت کرده است و نیاز به توضیح بیشتر ندارد. استقلال با مشکل کمبود بازیکن مواجه است و این مشکل بر هیچکس پوشیده نیست. در حال حاضر تنها 13 بازیکن بزرگسال و چند بازیکن آینده دار در تمرینات پیش فصل حضور دارند. شرایطی که اکنون کمتر تیمی آن را تجربه می کند.

به همین دلیل در تماسی که مسئولان تیم ملی امید با علی سامره سرمربی استقلال داشتند، وی به تشریح وضعیت فعلی تیمش پرداخت و اعلام کرد در صورت خریدهای متعدد و اضافه شدن بازیکنان جدید به تمرین، بازیکنان دعوت شده به تیم امید خواهند پیوست. تیم

در 24 ساعت گذشته در کمال تعجب باشگاه استقلال و هوادارانش شاهد “فشرده کاری” و حتی استفاده از ادبیات بی احترامی از سوی برخی کادرفنی تیم امید بوده اند که رگه هایی از مشکلات شخصی را نشان می دهد. نه منافع ملی همچنین برخلاف ادعای رضا عنایتی مبنی بر تماس وی با جواد نکونام، سرمربی این تیم و پاسخ ندادن وی، تاکنون چنین تماسی گزارش نشده است.

به همین دلیل باشگاه استقلال بار دیگر اعلام می کند که همیشه در کنار تیم های ملی بوده و آماده هرگونه همکاری با تیم امید است تا زمانی که روند آماده سازی تیم و منافع هواداران خدشه دار نشود.

دیدگاهتان را بنویسید