عنوان تنیس روی میز فیدر اسلوونی پیروزی نیما، احمدیان و هدایی، شکست نوشاد و دو تیم برادران عالمیان


زمان: 02:32 ساعت
تاریخ انتشار: 14/04/04
کد خبر: 1878136

نیما عالمیان در اولین دیدار خود در رقابت های فیدر اسلوونی با نتیجه قاطع 4 بر 1 مقابل حریف ژاپنی خود هیروتو به پیروزی رسید و راهی مرحله یک هشتم نهایی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز؛ نیما عالمیان با برتری ارزشمند 4-1 مقابل حریف قدرتمند ژاپنی خود هیروتو به مرحله یک هشتم نهایی رقابت های انفرادی wtt فیدر اسلوونی راه یافت.

در این دیدار در حالی که جهان اولین بازی را 11 بر 5 به حریف واگذار کرد، در دیدار دوم موفق شد با نتیجه 11 بر 6 پیروز شود. نماینده کشورمان دیدار سوم را با نتیجه 12 بر 10 به سود خود به پایان رساند.

در نهایت جهان در دو بازی متوالی با نتیجه 11 بر 8 در رده 155 جهان قرار گرفت و از سد هیروتو با رتبه 59 رنکینگ جهانی گذشت و به مرحله بعد صعود کرد.

احمدیان مقابل رقیب سرسخت کره جنوبی پیروز شد

پس از رقابت های جهانی اسلوونی، امین احمدیان در دیداری نزدیک مقابل حریف شرق آسیا با نتیجه 4 بر 3 پیروز شد و قدم بعدی را برداشت.

احمدیان نماینده تنیس روی میز ایران با رتبه 165 رنکینگ جهانی با نتیجه 4 بر 3 دونگ هیون کیم از کره جنوبی را شکست داد.

بازی اول با نتیجه 11 بر 5 به سود حریف کره ای به پایان رسید، در بازی دوم احمدیان با نتیجه 11 بر 5 پیروز شد، در سومین بازی حریف پرتلاش کره ای 13 بر 11 برد، در بازی چهارم در این دیدار بازیکن کشورمان بازی را با نتیجه 11 بر 6 برد سپس در گیم پنجم بازی با نتیجه 12 بر 10 به سود حریف کره ای ادامه یافت در ادامه این دیدار نزدیک و نزدیک در در دیدار ششم احمدیان با نتیجه 11 بر 5 پیروز شد. او توانست همه چیز را به آخرین و تعیین کننده هفتمین بازی برساند.

  اجازه نمی دهم رضایی جدا شود/ استقلال به مرور هماهنگ می شود

نماینده شایسته کشورمان در دیدار هفتم در حالی که از حریف قدرتمند خود عقب بود، در نهایت با نتیجه 12 بر 10 پیروز شد و در مجموع 4 بر 3 به مرحله دوم جدول اصلی رقابت های فیدر اسلوونی راه یافت.

در قدم اول هدیه بگیرید

در مسابقات فیدر WTT که توسط اسلوونی برگزار شد، امیرحسین هدایی ملی پوش تنیس روی میز کشورمان در رده 109 جهان قرار گرفت.

دیدار اول با نتیجه 12 بر 10 به سود هدایی به پایان رسید، در بازی دوم نماینده کشورمان با نتیجه 11 بر 8 حریف خود را شکست داد اما اتریشی در سه دیدار بعدی با نتیجه 13 بر 11 و 11 به پایان رسید. 5 بر 5 و 11 بر 8 برای تیم ملی کشورمان برد، در ششمین دیدار هدایی با نتیجه 11 بر 8 پیروز شد تا به دیدار سرنوشت ساز هفتم راه یابد.

در بازی حاصل، تیم ملی ارزشمند تنیس روی میز کشورمان در ابتدا بازی را آغاز کرد و در نهایت با نتیجه ۱۱ بر ۷ برد به مرحله دوم جدول اصلی صعود کرد.

مسابقات فیدر میزبان از 20 ژوئن تا 26 جولای از اسلوونی برگزار می شود.

شکست تیم دوبل برادران جهان مقابل هنگ کنگ

تیم دوبل Brothers of the Worlds در جدول حذفی اصلی مسابقات فیدر WTT در اسلوونی به تیم قدرتمند هنگ کنگ با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد.

نمایندگان کشورمان با نتایج 11 بر 4، 11 بر 9 و 11 بر 3 مغلوب حریف شدند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید