عکس و حکمی که کار را برای دو بازیگر زن سخت کرد

عکس و حکمی که کار را برای دو بازیگر زن سخت کرد

از سوی دیگر آزاده صمدی که پیش از این در مراسم تشییع پیکر یکی از هنرمندان کلاه بردار شرکت کرده بود، اکنون با حکم عجیبی روبرو شده است. مشروط به تست و آزمایش! آزاده صمدی یکی از هنرمندانی بود که در جریان اعتراضات با معترضان همسو شد و بعدها حتی تصاویر بی حجابی از او منتشر شد. هانیه هم اکنون برای پشتیبان گیری از آن، مطلبی را منتشر کرده است.

عکس و حکمی که کار را برای دو بازیگر زن سخت کرد

به هر حال به نظر می رسد درگیری بر سر حجاب و سلبریتی ها ادامه دارد و ادامه خواهد داشت. اگرچه چند روز پیش خبر درگذشت افشانا بایگان منتشر شد، اما بایگان یکی از هنرمندانی بود که در جریان اعتراضات با معترضان همدردی کرد و بعداً در چند صحنه بدون حجاب در انظار عمومی ظاهر شد، اما اکنون نام او با افرادی مانند هنگامه قاضیانی گره خورده است. کی در یک تصمیم مشترک از اقدام خداحافظی کرد، خداحافظی که مشخص نیست دقیقاً یک انتخاب است یا …؟

عکس و حکمی که کار را برای دو بازیگر زن سخت کرد

البته این تمام ماجرا نیست، خبرهایی از گوشه و کنار می رسد مبنی بر اینکه تهیه کنندگان برای متقاعد کردن برخی از بازیگران زن برای حضور روی فرش قرمز فیلم ها با مشکل مواجه هستند، آنها نمی خواهند مانند گذشته در اولین اکران فیلم ها شرکت کنند. شرایط از نظر پوشش که کار را کمی سخت می کرد. از سوی دیگر حضور این گروه از بازیگران می تواند به گرم شدن اکران کمک کند، چرا که برخی می گویند این روزها برخی از پروژه های سینمای ایران متفاوت از گذشته فیلمبرداری می شود، احتمالا حجاب به همان شکل قبلی. این امر در فیلم های مشمول این پروژه ها رعایت نمی شود و یا حتی برخی از فیلمبرداری همزمان فیلم ها به دو صورت بدون حجاب و با حجاب خبر دادند. به هر حال این داستان اکنون ادامه خواهد داشت و آینده آبستن اتفاقات زیادی خواهد بود.

  تظاهرات گسترده آلمانی ها علیه سیاست انرژی دولت

اما نباید از این نکته غافل شد که حجاب یک قانون است و اگر می‌خواهد روی این زمین هنر کند باید از آن پیروی کند.

دیدگاهتان را بنویسید