غیبت لژیونر استقلالی در لیگ قهرمانان اروپا

روز جدید :

ورزش سه: سعید مهری حداقل بازی رفت آپوئل در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان را از دست خواهد داد.

غیبت لژیونر استقلالی در لیگ قهرمانان اروپا

سعید مهری که یکی از بازیکنان حاضر در اردوی اخیر تیم ملی فوتبال ایران بود، متأسفانه دیدار مقابل ازبکستان را به دلیل مصدومیت از دست داد و نتوانست مقابل این تیم به میدان برود.

حالا رسانه قبرسی اسپورت اف ام درباره آخرین وضعیت مهری نوشت که او هنوز نتوانسته در تمرینات آپوئل حاضر شود و بدشانسی بزرگی برای این بازیکن ایرانی خواهد بود چرا که بیشتر بازی های دوستانه را از دست خواهد داد و سرمربی جدید اوست. قرضی جای ساپینتو، او زمان کافی برای نشان دادن توانایی های خود را به سرمربی جدید ندارد.

در این گزارش رسانه های قبرسی آمده است:

اخبار منفی زیادی در حوزه ورزش و به طور مشخص در مورد سعید مهری شنیده می شود. نکتاریوس پاتوینوس، سخنگوی باشگاه آپوئل اعلام کرد که این هافبک ایرانی دچار کشیدگی عضلانی شده است و این یعنی دو تا سه هفته برای بازگشت به برنامه تمرینی زمان نیاز دارد.

از این رو مهری برای بازی های دوستانه در فکر تیم نخواهد بود و انتظار می رود برنامه خاصی را دنبال کند. این وضعیت به این معنی است که او در این مرحله از هم تیمی های خود بسیار عقب خواهد بود و به احتمال زیاد حداقل بازی های مقدماتی لیگ قهرمانان و پلی آف را از دست خواهد داد. این شرایط برای او مساعد نیست تا تلاش کند شایستگی حضورش در تیم اصلی را ثابت کند.

لازم به ذکر است که آپوئل تا 23 روز دیگر باید در مرحله اول پلی آف لیگ قهرمانان اروپا به مصاف برنده دیدار پتروکاب مولداوی و اورداباسی قزاقستان برود.