فاصله استقلال با اسپانسر معروف بیشتر شد

فاصله استقلال با اسپانسر معروف بیشتر شد

خجت کریمی سرپرست مدیرعاملی استقلال سه شنبه هفته گذشته در نشستی با مدیران شرکت اول سرانجام با آنها به تفاهم رسید و قرارداد همکاری جدید امضا کرد. طبق هماهنگی موجود قرار بود این شرکت تا روز یکشنبه مبلغی را به حساب باشگاه استقلال واریز کند که تاکنون این اتفاق نیفتاده است.

در چنین شرایطی باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه ای در این خصوص اعلام کرد که برخی از اعضای هیات مدیره اسپانسر با پرداخت این مبلغ مخالفت کرده اند.

در بیانیه باشگاه استقلال آمده است: شرکت همراه اول هنوز مبلغی بابت قرارداد اسپانسر تبلیغاتی فصل گذشته (لیگ بیست و دوم) به باشگاه استقلال پرداخت نکرده است. اگرچه به دلایل مختلف مدیریتی و تغییرات مدیران باشگاه از ابتدای فصل عقد این قرارداد به تاخیر افتاده است، اما باشگاه استقلال از ابتدای فصل اقدام به تبلیغ این شرکت کرده و در نهایت این قرارداد به صورت رسمی بین باشگاه و باشگاه منعقد شد. تیم اول در روزهای اخیر اما اخبار رسیده حاکی از عدم رضایت برخی از اعضای هیات مدیره شرکت اول با پرداخت پول به باشگاه استقلال است.

در پایان این اطلاعیه مدیران استقلال ابراز امیدواری کردند که مبلغ مذکور به زودی و قبل از دربی به حساب این باشگاه واریز شود. آنها نوشتند: «این حادثه یک بار دیگر در روزهای پایانی سال اتفاق افتاده و به نظر می‌رسد تاریخ این بدرفتاری‌ها همچنان ادامه دارد. واضح است که این مشکل می تواند تاثیر مستقیمی بر عملکرد تیم استقلال و طبیعتا هواداران میلیونی او داشته باشد. امیدواریم با وفای به عهد هر چه زودتر این موضوع به پایان برسد.»

استقلالی ها امیدوارند تا صبح چهارشنبه این پول به حساب باشگاه واریز شود تا بتوانند درصدی از مطالبات بازیکنان و کادرفنی را قبل از بازی با پرسپولیس پرداخت کنند و روحیه اعضای تیم را تقویت کنند. باید دید مشکل حل می شود یا مشکلات استقلال ادامه پیدا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید