فرمانده کل سپاه: طومار مردم ناامن ایران را تحریف می کنیم/ جنگ تمام نشده است

فرمانده کل سپاه: طومار مردم ناامن ایران را تحریف می کنیم/ جنگ تمام نشده است

سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه در سفر به خوزستان و در حاشیه دیدار با فرماندهان و مسئولان کشوری و استانی اظهار داشت: محل دیدار همه سیاست های دشمن، راهبرد تجزیه، استراتژی تفرقه، تحول، استراتژی تحریم و هر نظام خصمانه سلطه. کشورهای مختلف وجود دارد، یک جا برای ایران وجود دارد و آن نقطه عطف خوزستان است.

فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به راهبردهای دشمن افزود: تحریم اقتصادی با محوریت خوزستان، راهبرد تفرقه در جنگ تحمیلی و اکنون تحریم در موضوع برجام، تفرقه در تهاجم فرهنگی. تحول دینی و فرهنگی که باید با این همه سیاست ها با آن مبارزه کنیم.

وی با بیان اینکه جنگ در خوزستان تمام نشده است، تصریح کرد: این آتش زمانی توپ و خمپاره بود و اکنون تغییر کرده است، در عین حال خوزستان پر از قدرتی است که می تواند تمام دنیا، اقتصاد ما را خاموش کند. افتخار و فرهنگ ما در خوزستان است.

فرمانده کل سپاه خوزستان را سرزمین مقدس و خانه همه سپاهیان و ایرانیان خواند و ادامه داد: این سرزمین کربلای ایران و زادگاه ائمه عطار بوده و نباید اجازه حرکت به دشمن را بدهیم. زیرا شرایط انقلاب امروز بیش از هر زمان دیگری حساس است.

سردار سلامی با بیان اینکه تلاش می کنیم هر روز سپاه را قوی تر کنیم چرا که نقطه امید همه مستضعفان و ملت ایران است، تاکید کرد: باید از انقلابی و غیر انقلابی، متدین و متدین پاسداری کنیم. غیر مذهبی و همه در برابر توطئه های سنگین استکبار و حفظ جوانان از جنگ فرهنگی دشمن.

  بمب استقلال و ساپینتو خنثی شد

وی با بیان اینکه جنگ ما با دشمن، جنگ برای جذب جوانان است، خاطرنشان کرد: باید از جوانان حمایت کنیم و فرزندان خود را از آتش دشمن نجات دهیم.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه سپاه در یک جا می جنگد و در جای دیگر ناجی است، گفت: باید با دشمنان غربی بجنگیم و با کسانی که با ما می جنگند می جنگیم اما کسانی که آلوده هستند را باید نجات دهیم.

سردار سلامی گفت: با کسانی که می جنگند و کشور را ناامن می کنند قاطعانه برخورد می کنیم، طومار آنها را تحریف می کنیم، اما کسانی را که نیاز به کمک دارند نجات می دهیم و به آتش می روند.

دیدگاهتان را بنویسید