فوتبالیست ایرانی آقای گل لژیونر شد

روز جدید :

ورزش 3: امروز امارات الیوم اعلام کرد که باشگاه التحد کلبا با دو بازیکن سرشناس جدید به توافق رسیده و مدیریت این باشگاه زرد با سلطان المنظری بازیکن العین و شهریار قرارداد امضا کرده است. مغانلو بهترین گلزن فوتبال ایران در دو فصل اخیر را هم این باشگاه می داند.

فوتبالیست ایرانی آقای گل لژیونر شد

مغانلو پیشنهاد نسبتا خوبی از یک باشگاه دیگر اماراتی دارد، اما هدف او پیوستن به تیم کولبا و بازی در کنار مهدی قیدی خواهد بود و او و مدیرش مبلغ بالاتری از باشگاه دیگری را رد خواهند کرد.
به گزارش این روزنامه، در فصل جدید فوتبال امارات 10 روز قبل از عقد قرارداد از برخی باشگاه ها تست گرفته می شود تا او بدون مشکل و غافلگیری به تیم آینده خود بپیوندد.
مغانلو یک ساله با سپاهان قرارداد دارد و برای جدایی از زردپوشان ایران باید مبلغی را که در قراردادش به عنوان بند فسخ درج شده است بپردازد. این مبلغ احتمالا توسط اماراتی ها پرداخت می شود که قصد دارند یکی از بهترین بازیکنان لیگ برتر ایران را به خدمت بگیرند.

شهریار که به تازگی قهرمان جام حذفی فوتبال ایران شده است، به هیچ وجه در مورد این خبر اظهار نظری نکرده و تنها پس از قهرمانی در فینال جام حذفی، گفتگوی کوتاهی با خبرنگاران انجام داده و از مهدی کایدی تمجید کرده است.