فوت یک بیمار عروق کرونر و شکایت از علت عطسه


ساعت: 12:04
تاریخ انتشار: 14/01/01
کد خبر: 1840558

شاکی مدعی است که دوست پدرش عمداً عطسه کرده و باعث شده پدرش تاج و تختش را متحمل شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ مرد میانسالی با طرح شکایت عجیبی به دادسرای امور جنایی تهران مدعی شد که بیمار کرون پدرش را با عطسه کشته است. مرد خواستار محاکمه بیمار به جرم قتل شد.

مرد میانسال پس از مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران درباره علت شکایت خود مبنی بر اینکه پدر 80 ساله اش از طریق یکی از دوستانش عروق کرونر قلب گرفت و جان باخت، گفت.

او توضیح داد: «پدرم برای جلوگیری از تاج گذاری بسیار مراقب بود. وضع مالی خوبی داشت اما با یکی از دوستانش اختلاف مالی داشت تا اینکه یک روز برای صحبت به خانه دوستش رفت. بعد پدرم مریض شد و وقتی او را به بیمارستان بردیم متوجه شدیم که تاج دارد. او چند روز بعد درگذشت.

شاکی ادامه داد: این اتفاق در فروردین ماه سال گذشته رخ داد و پس از آن شکایتی نکردیم تا اینکه چندی پیش متوجه شدیم دوست پدرم در حالی که به بیماری قلبی عروقی مبتلا بوده عمداً به صورت عطسه کرده است. این مرد که می دانست تاج دارد، وقتی پدرم به خانه اش رفت عمدا نقابش را برداشت و در نهایت پدرم را کشت. ما او را به جرم قتل تحت تعقیب قرار می دهیم.

این فرجام خواهی در دادگاه کیفری استان تهران تشکیل شده و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

  حسین زاده: من به تیم فوتبال امیدوار نیستم / رساوند: ما همیشه امتیازات زیادی را از دست داده ایم / مهدی پور: تلاش مدیران ارزشش را دارد

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید