قرارداد بیرانوند با پرسپولیس جنجالی شد; این چه قراردادی است؟

قرارداد بیرانوند با پرسپولیس جنجالی شد;  این چه قراردادی است؟

باز هم قرارداد علیرضا بیرانوند بر اساس آنچه در قرارداد نوشته شده رسانه ای شد، او برای فصل جدید حدود 16 میلیارد تومان و برای فصل بعد نزدیک به 20 میلیارد تومان می گیرد. اینها اعدادی است که قبلا گفته شد و حتی رضا درویش هم گفته بود اما خیلی ها باور نمی کنند و می گویند بیرانوند که پیشنهاد 90 میلیاردی از استقلال (2 سال) داشت باید با همین مبلغ به پرسپولیس می رفت. . اما برگه قرارداد نشان می دهد که در خبرها نیست مگر اینکه بحث زیر میزی و کمک یک مداح پولدار و غیره باشد که مورد توجه نهادهای نظارتی نیز قرار گرفته است و گمان می رود قربان زاده نوشته است. نامه ای به رضا درویش درباره کمک یک هوادار پولدار. البته شنیدیم که هوادار پولدار پرسپولیس به دلایل شخصی به بیرانوند پول نمی دهد. گزینه های قرارداد او باقی مانده است که کم نیستند، اما به هر حال بسیاری دیگر این گزینه ها را دارند.

سوال اصلی اینجاست که قرارداد بازیکنان پرسپولیس چگونه رسانه ای می شود؟ رسانه هایی که این کار را انجام می دهند به هر حال هوشمند هستند و پول در می آورند، اما این قراردادها که اسناد محرمانه هستند چگونه از رسانه خارج می شوند؟ همچنین آیا شخص یا افرادی در باشگاه ها عمدا این قراردادها را به رسانه ها می دهند؟ به هر حال در پس این آثار فکری نهفته است و منافعی وجود دارد که قراردادهای محرمانه را رسانه ای می کند. مدیران باشگاه یا می دانند که این مشکل بزرگی است یا از همه آن بی خبرند که هنوز هم مشکل بزرگی است.

  خبر بد از افزایش حقوق بازنشستگان در اردیبهشت

با رسانه ای شدن قراردادها مشخص شد که قرارداد حسین حسینی در استقلال بالاتر از بیرانوند بوده است (برایمان مهم نیست که حسینی چند درصد گرفته است چون به هر حال باید به او پول بدهند) اما عملکرد بیرانوند بسیار بهتر از حسینی بوده و عمدتاً برای این کار. دلیل اینکه استقلالی ها می خواستند علی بیرو را جذب کنند، تلاش زیادی کردند، اما در نهایت بیرانوند در پرسپولیس ماندگار شد. مدیران پرسپولیس اکنون به برگه قراردادی که در رسانه ها منتشر شده است اشاره می کنند و می گویند که قرارداد او در مقایسه با خیلی ها اصلا بالا نیست که البته حرف اشتباهی هم نمی زند، هرچند استقلالی ها اعتقادی به قرارداد بیرانوند ندارند. خیلی کوتاه

آنچه مسلم است بیرانوند با حرکتی که در مذاکرات با استقلال انجام داد پا به چالش بزرگی گذاشت و حتی با افشین پیرانی هم زاویه پیدا کرد. حال باید دید بهترین دروازه بان امسال فوتبال ایران می تواند همان دروازه بان فصل گذشته پرسپولیس باشد یا خیر؟

دیدگاهتان را بنویسید