قرارداد جواد نکونام با استقلال به پایان رسید

قرارداد جواد نکونام با استقلال به پایان رسید

استقلال تهران در حالی تمرینات پیش فصل را آغاز کرد که نسبت به فصل گذشته شاهد تغییرات زیادی بود. پس از جدایی ریکاردو ساپینتو پرتغالی، جواد نکونام پس از چند هفته به عنوان گزینه ایرانی هدایت استقلال را برعهده گرفت.

جواد نکونام به عنوان گزینه مورد قبول هواداران با سید حجت کریمی به عنوان سرپرست باشگاه به توافق نهایی رسید و تمرینات خود را آغاز کرد.

هنوز یک هفته از تمرین استقلال نگذشته بود که حجت کریمی از سمت خود استعفا داد و علی خطیر به عنوان مدیرعامل جدید معرفی شد. اما هاتیر اکنون باید قبل از هر اقدام دیگری یک ماموریت ویژه را در دستور کار خود قرار دهد. آنچه در مراسم افتتاحیه نکونام امضا شد پیش نویس توافقنامه بود و هنوز قرارداد رسمی بین دو طرف امضا نشده است.

تلاش باشگاه استقلال برای عقد قرارداد رسمی با جواد نکونام که مبلغ آن 27 میلیارد تومان بود، با مخالفت افراد خارج از باشگاه که مبلغ قرارداد را بالا می دانستند و حداکثر باید 15 میلیارد تومان باشد، ناکام ماند.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا فردی خارج از باشگاه اجازه می دهد تا علی حطر به عنوان سرپرست جدید این چالش را حل کند یا باید منتظر اخبار دیگری از باشگاه استقلال و جواد نکونام در روزهای آینده باشیم.

  وضعیت واکسیناسیون رانندگان در سفرهای نوروزی پایش شد/ تنها 40 درصد جمعیت استان قزوین نوبت سوم دریافت کردند.

دیدگاهتان را بنویسید