قرارداد 200 هزار دلاری پرسپولیس و هموطن گلسیانی

روز جدید : اخبار شهر آفتاب:

پس از درخشش گئورگی گلسیانی در ذوب آخان، سپاهان و پرسپولیس، انتظار موج جدیدی از بازیکنان گرجستانی در ایران بود که این اتفاق نیفتاد. در نقل و انتقالات زمستانی ذوب آهن که در پست دفاع راست آسیب پذیر بود تصمیم گرفت مدافع راست دینامو باتومی را به خدمت بگیرد. مدافع راست به نام گریگول چابرزده.

چابرادزه 28 ساله اولین بازی خود را برای ذوب آخان در هفته هجدهم مقابل پرسپولیس انجام داد و به عنوان یار تعویضی وارد زمین شد. پس از آن چابرادزه در تمام تورنمنت ها به عنوان استارتر برای تیمش به میدان رفت و اولین پاس گل خود را در دیدار با هواداران ارسال کرد. او که همین 6 ماه پیش پیراهن ذوب آن را بر تن می کرد، حالا با پیشنهاد جالبی روبرو است.

پرسپولیسی ها بعد از عدم توافق با دانیال اسماعیلی فر و شروع مذاکره با تراکتورسازی، چند مدافع راست را زیر نظر داشتند و به نظر می رسد بالاخره به نام چابرادزه بسنده کرده اند. با این مدافع راست گرجستانی مذاکراتی انجام شده و طرفین برای مبلغی در حدود 200 هزار دلار به توافق رسیده اند.

اما امضای رسمی قرارداد چند روز دیگر به تعویق افتاد. چون اسماعیلی فر به باشگاه پرسپولیس پیام داد و از آنها مهلت خواست. پرسپولیس هم منتظر است تا شرایط اسماعیلی فر برای چابرادزه مشخص شود.