قیمت عجیب رهن و اجاره خانه در محله مردمی شهرک غرب پایتخت

محله باغ فیض در منطقه 5 و در شمال غربی پایتخت قرار دارد و از جنوب به بزرگراه شهید حکیم، از شمال به بزرگراه همت، از غرب به بزرگراه ستاری و از شرق به بزرگراه اشرفی اصفهانی متصل است. یک مشاور املاک در منطقه باغ فیض به اکوایران گفت: رهن و اجاره خانه های این منطقه نسبت به سال گذشته افزایش یافته و تعداد متقاضیان رهن و اجاره نیز کاهش یافته است.

به گفته وی، سال گذشته رهن کامل یک سایت به مساحت 100 متر مربع و 9 سال ساخت 700 میلیون تومان بود، اما امسال این رقم به یک میلیارد تومان رسید، رهن کامل یک سایت نوساز با این مساحت نیز یک میلیارد و 500 میلیون تومان است.

در منطقه باغ فیض رهن یک واحد 135 متری با 6 سال ساخت 400 میلیون تومان و اجاره ماهانه 28 میلیون تومان است. رهن واحدی با 150 متر مربع و 10 سال عمر بنا یک میلیارد تومان و اجاره ماهانه 6 میلیون تومان می باشد.

زمینی به مساحت 62 متر مربع با 17 سال ساخت با 200 میلیون تومان رهن و ماهانه 13 میلیون تومان اجاره ارائه می شود. رهن کامل یک آپارتمان دیگر با زیربنای 80 متر 850 میلیون تومان و رهن کامل یک آپارتمان 160 متری یک میلیارد و 600 میلیون است.

قیمت عجیب رهن و اجاره خانه در محله مردمی شهرک غرب پایتخت

  خبرگزاری فارس: نیکا شاکرمی سبک زندگی متفاوتی داشت. بعضی شب ها به خانه نمی آمد تا جایی که یک هفته بعد از مرگش خانواده اش نگران شدند و با پلیس تماس گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید