لوکادیای جدید در مسیر استقلال؟ نکونام تیام را می خواهد

لوکادیای جدید در مسیر استقلال؟  نکونام تیام را می خواهد

پس از انتصاب علی خطیر به عنوان مدیرعامل استقلال و برگزاری جلسه با جواد نکونام، حالا هواداران مضطرب این تیم انتظار دارند آبی ها در بازار نقل و انتقالات خرید خود را آغاز کنند. جانشین خجت کریمی ماموریت دارد بر اساس لیست سرمربی این تیم با بازیکنان مورد نظر به توافق برسد.

استقلالی ها برای رقابت با حریفان قدرتمند و تقویت شده خود در فصل جدید در مسیر قهرمانی، نیاز به تقویت در چند پست دارند که بر این اساس نکونام فهرست خود را به حثیر سپرد و باید دید سرمربی جوان استقلال تا چه اندازه می تواند اولویت های لیست سرمربی را محقق کند.

مهاجم خارجی: به دنبال تیم جدیدی هستم

اولویت نکونام و مدیریت باشگاه استقلال جذب یک مهاجم خارجی با کیفیت است. در حال حاضر هیچ مهاجم سطح بالایی در بازار فوتبال ایران وجود ندارد و نکونام و هاتیر به دنبال جذب بازیکن خارجی هستند.

هاتیر که پیش از این نشان داده در جذب بازیکنان خارجی مهارت دارد، ماموریت دارد تا مهاجمان باکیفیتی در حد مامه تیام و لوکادیا که در سال های اخیر وارد فوتبال ایران شده اند، برای استقلال و تجربه بازیکنانی مانند فوتبال ایران بیاورد. الحاجی گارو و نویمایر باید تکرار شوند.

در دوران حضور حجت کریمی چند بازیکن خارجی به استقلال پیوند خوردند اما حالا با روی کار آمدن علی خطیر باید دید استراتژی آبی ها برای تقویت خط حمله چه خواهد بود.

هافبک خارجی: تورس شکست خورد، یکی دیگر!

استقلالی ها که به جذب روبرتو تورس علاقه مند بودند، چشم به سایر بازیکنان خارجی هم دارند. نکونام باید تغییرات اساسی در مرکز زمین ایجاد کند و به همین دلیل به دنبال جذب یک هافبک طراح با کیفیت خارجی است.

باید دید مذاکرات با روبرتو تورس چگونه پیش می رود و در صورت منتفی شدن حضور این بازیکن در استقلال، آبی ها به سراغ سایر بازیکنان خارجی خواهند رفت.

دیدگاهتان را بنویسید