لیست قیمت جدید بلیط هواپیما منتشر شد

روز جدید :

فرارو: قیمت جدید بلیت هواپیما توسط اتحادیه شرکت های هواپیمایی تعیین شد و با احتساب کرایه های جدید مسیر دو طرفه تهران – مشهد، یک خانواده چهار نفره بیش از ۲۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

لیست جدید قیمت بلیط هواپیما منتشر شد

قیمت جدید بلیط هواپیما در گران ترین مسیرهای داخلی مانند تهران – چابهار از مرز سه میلیون و 500 عبور می کند و این رقم در مسیرهای کوتاه تری مانند تهران – اصفهان حدود دو میلیون تومان است. قیمت جدید بلیت هواپیما در بسیاری از مسیرهای داخلی تفاوت چندانی با مسیرهای خارجی ندارد و در حال حاضر از آستانه قیمت بلیط تهران – دبی جلوتر است.

قیمت جدید بلیط هواپیما تهران – مشهد; دو میلیون و 700

قیمت جدید بلیت هواپیما در مسیر پرترافیک مانند تهران – مشهد دو میلیون و 707 هزار تومان اعلام شده است. از این پس سفر رفت و برگشت تهران به مشهد برای هر نفر پنج میلیون و 414 هزار تومان و قیمت جدید بلیط هواپیما تهران به مشهد برای یک خانواده چهار نفره 21 میلیون و 656 هزار تومان می شود.

قیمت جدید بلیت هواپیما در مسیرهای باقیمانده داخلی با ترافیک بالا در حال به روز رسانی و به تدریج توسط تمامی ایرلاین ها اجرا می شود. به عنوان مثال قیمت جدید بلیط هواپیما در مسیر تهران – اصفهان که مسیر نسبتا طولانی نیست، دو میلیون و هشت هزار تومان در نظر گرفته شده است. قیمت جدید بلیط هواپیما تهران – تبریز دو میلیون و 407 هزار تومان و خرید بلیط هواپیما مشهد – اصفهان دو میلیون و 907 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

قیمت جدید بلیط هواپیما در گران ترین ایرلاین

قیمت جدید بلیط هواپیما در مسیر طولانی مانند تهران-چابهار که گاهی یک ساعت و نیم طول می کشد، 3 میلیون و 606 هزار تومان اعلام شده است. قیمت جدید بلیط هواپیما در مسیر مشهد – عسلویه سه میلیون و 406 هزار تومان تعیین شده است و قیمت جدید بلیط هواپیما در بسیاری از نقاط دیگر بالای سه میلیون برآورد شده است.

به عنوان مثال قیمت جدید بلیط هواپیما در خط کیش – مشهد سه میلیون و 406 هزار تومان است که برابر با خط عسلویه – مشهد است. فردی که بخواهد در مسیر قشم – مشهد بلیط هواپیما بخرد سه میلیون و 306 هزار تومان هزینه می کند و شرکت های هواپیمایی قیمت جدید بلیط هواپیما عسلویه – تهران و قشم – تهران را نزدیک به سه میلیون و 100 و سه تعیین کردند. میلیون و 256 هزار تومان

قیمت جدید بلیط هواپیما در ارزانترین مسیر

قیمت جدید بلیط هواپیما در مسیر تهران – اصفهان که کمتر از یک ساعت طول می کشد نزدیک به دو میلیون تومان است. قیمت بلیت هواپیما در خط تهران – تبریز زیر دو میلیون و 500 است و نرخ مصوب بلیت هواپیمای اقتصادی در این خط دو میلیون و 407 هزار تومان خواهد بود.

قیمت بلیط هواپیما اصفهان – عسلویه 2 میلیون و 507 هزار تومان و پرواز اصفهان – مشهد 2 میلیون و 907 هزار تومان است. همین مسیر تهران-اصفهان برای یک خانواده چهار نفره با احتساب هزینه بلیت هواپیمای جدید حدود 16 میلیون هزینه دارد.

مقایسه قیمت جدید بلیط هواپیما داخلی و خارجی

قیمت جدید پروازهای داخلی دیگر فاصله زیادی با پروازهای خارجی ندارد. به عنوان مثال قشم ایر در حال حاضر قیمت بلیت هواپیمای تهران – دبی را حداقل دو میلیون و 800 هزار تومان تعیین می کند. تقریبا معادل قیمت جدید بلیط هواپیما در مسیر تهران – مشهد.

قیمت جدید بلیط هواپیما تهران – چابهار کمی بیش از سه میلیون و 600 است و با حدود یک میلیون بیشتر از این قیمت می توان بلیط اکونومی پرواز تهران – استانبول را خریداری کرد.

قیمت جدید بلیط هواپیما در مسیرهای داخلی

اصل و نسب

مقصد

قیمت جدید بلیط هواپیما

تهران

اصفهان

دو میلیون و هشت هزار تومان

تهران

تبریز

دو میلیون و 407 هزار تومان

تهران

چابهار

سه میلیون و 606 هزار تومان

تهران

عسل

سه میلیون و 106 هزار تومان

تهران

قشم

سه میلیون و 256 هزار تومان

تهران

کیش

سه میلیون و 256 هزار تومان

تهران

مشهد

دو میلیون و 707 هزار تومان

اصفهان

عسل

دو میلیون و 507 هزار تومان

عسل

تبریز

سه میلیون و 606 هزار تومان

مشهد

اصفهان

دو میلیون و 907 هزار تومان

عسل

مشهد

سه میلیون و 406 هزار تومان

مشهد

قشم

سه میلیون و 606 هزار تومان

کیش

مشهد

سه میلیون و 406 هزار تومان