مازندران آماده برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش خبرگزاری مازندران موج

قاسم عزیززاده گرجستان در خصوص آخرین وضعیت استان برای برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ضمن تبریک میلاد امام موسی کاظم علیه السلام و دهه امامت و ولایت و عید سعید غدیر خم و گرامیداشت یاد و خاطره اربعین شهدای خدمت خادم الرضا(ع) شهید رئیسی و یارانش اظهار داشت: همه مقدمات برای برگزاری انتخابات فراهم است و عوامل اجرایی برای برگزاری انتخابات توسط مردم انتخاب شده اند. متولیان

وی ادامه داد: 59 حوزه متشکل از 22 حوزه اصلی و 37 حوزه فرعی در استان در حال فعالیت هستند.

رئیس ستاد انتخابات استان مازندران تعداد کل شعبه های اخذ رای استان را سه هزار و 228 شعبه اعلام کرد و افزود: از این تعداد هزار و 459 شعبه شهری، هزار و 769 شعبه روستایی، 2 هزار و 543 شعبه ثابت و 685 شعبه سیار است.

رئیس ستاد انتخابات استان تعداد واجدان شرایط رای دهی را 2 میلیون و 487 هزار و 244 نفر اعلام کرد و شرایط برگزاری انتخابات در استان مازندران را به طور کامل فراهم کرد.

وی تصریح کرد: ما به عنوان برگزارکنندگان انتخابات برای تحقق چهار راهبرد رقابت، سلامت، امنیت و مشارکت که مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفته است تلاش می کنیم و مانند دوره های گذشته همه سازوکارها برای تحقق سلامت مهیا است. از انتخابات

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران خاطرنشان کرد: در جلسه ای که با مسئولان دفاتر استانی کاندیداهای انتخابات برگزار کردیم، نمایندگان آنها می توانند در پای صندوق های رای حضور داشته باشند و یک نفر در این استان مستقر می شود. استان ها به شمارش آرا در پایان ساعت انتخابات خواهد بود

وی با اشاره به اینکه انتخابات یکی از مظاهر زیبای مردم سالاری دینی است و جمهوری اسلامی را از سایر کشورها متمایز می کند، گفت: در شرایط کنونی که استکبار به دنبال تضعیف قدرت جمهوری اسلامی است، هرگونه مشارکت حداکثری ضریب امنیت را افزایش می دهد. کشور مایه اعتماد عمومی مردم و نشانه وحدت ملی است.

عزیززاده گورجی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی برخاسته از اراده جدی مردم بود و وقتی مردم روی کار آمدند کار انجام شد.

وی با بیان اینکه این دوره از انتخابات به صورت نیمه الکترونیکی برگزار می شود، افزود: تمامی مراحل به صورت الکترونیکی و تنها مرحله آخر که رای گیری است به صورت دستی انجام می شود.

رئیس ستاد انتخابات استان مازندران تصریح کرد: عوامل اجرایی ساعت 6 صبح فردا پای صندوق های رای حاضر می شوند و ساعت 8 صبح دستگاه های رای گیری فعال و رای گیری آغاز می شود.

وی بیان کرد: در این دوره از انتخابات تنها ارائه شناسنامه یا کارت ملی کفایت می کند، شناسنامه فاقد مهر است.


آیا این خبر مفید بود؟