ماشاریپوف دعوت نشد. اورونوف به پاریس می رود

روز جدید :

ماشاریپوف دعوت نشد.  اورونوف به پاریس می رود

ستاره پرسپولیس همانطور که قبلا اعلام شده بود در لیست سرمربی تیم فوتبال المپیک ازبکستان قرار دارد و حالا با اعلام رسمی تیمور کاپادزه باید شاهد حضور آستون اورونوف در پاریس باشیم.

به گزارش “ورزش سه”، تیمور کاپادزه سرمربی تیم المپیک ازبکستان اسامی سه بازیکن بزرگسال این تیم را که راهی المپیک پاریس می شوند به صورت رسمی اعلام کرد. سرمربی ازبکستانی ها اعلام کرد که تیم فوتبال ازبکستان از سهمیه کامل بزرگسالان بالای 23 سال استفاده می کند و الدور شومورودوف، اوستون اورونوف و حسنین علیگولف به پاریس اعزام خواهند شد.

تیم فوتبال زیر 23 سال ازبکستان خود را برای حضور در بازی های المپیک پاریس آماده می کند. آنها قرار است از سوم آگوست در گروه سوم این پیکارها با تیم های ملی اسپانیا، مصر و جمهوری دومینیکن دیدار کنند.

تیم ملی ازبکستان قرار است از 12 تیرماه به اردو مراجعه کند و این یعنی ستاره پرسپولیس دو روز دیگر باید به ستاد مراجعه کند و حتی در صورت حذف ازبکستان در مرحله گروهی، ارونوف تا 9 تیرماه فرصت دارد. برای حضور در پاریس

این بدان معناست که اورونوف احتمالا بخش قابل توجهی از اردوی پیش فصل قرمزها را از دست خواهد داد، مگر اینکه لیگ به طور قابل توجهی به تاخیر بیفتد تا بازیکن بتواند به تمرین سرخ ها برود.

برای یادآوری، تیم ها فقط می توانند هجده بازیکن را در فهرست نهایی خود برای بازی های المپیک قرار دهند. علاوه بر این، چهار بازیکن دیگر نیز می توانند به عنوان گزینه های پشتیبان ثبت نام کنند. اگر یکی از فهرست 18 نفره به دلیل مصدومیت یا بیماری نتواند در طول مسابقات بازی کند، یکی از این چهار بازیکن ذخیره ممکن است جایگزین او شود.