ما به دنبال رشد 12.5 درصدی در صنعت هستیم / تمام ظرفیت های ممکن برای ارائه زیرساخت های متصل فعال شود


ساعت: 12:03
تاریخ انتشار: 1401/01/11
کد خبر: 1818654

مدیران خاموش استانی مسئول کلیه امور مربوط به سرمایه گذاری در استان هستند.

وزیر صمت گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده تلاش داریم در سال 1401 در صنعت 12.5 درصد و در تولید و تجارت 10 درصد رشد داشته باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت صنعت، معدن و تجارت، سیدرضا فاطمی امین در مراسم اختتامیه اجلاس این وزارتخانه تاکید کرد: همه روسای وزارتخانه ها باید از همه فرصت ها و سازوکارهای موجود برای دستیابی به اهداف سال برای برنامه ریزی استفاده کنند. هدف ما رسیدن به رشد 12.5 درصدی در صنعت و 10 درصدی در معدن و تجارت در سال 1401 است.

وزیر صمت تصریح کرد: همه روسای وزارت صمت در هر نقطه از کشور در حوزه کاری خود مسئول مسائل تجاری هستند و باید فعالانه و مستمر برای رفع موانع تولید و تجارت تلاش کنند.

فاطمی امین افزود: در تامین زیرساخت های مربوط به صنعت، معدن و تجارت باید تمام ظرفیت های ممکن فعال شود و نظارت مستمر بر وضعیت واحدهای صنعتی ضروری است.

وزیر صمت ادامه داد: مسئولیت تمامی مسائل مربوط به سرمایه گذاری در استان ها بر عهده استانداران صمت استان است و ضمن استقرار مناسب سرمایه گذاران، مکان یابی سهام نیز باید بر اساس اصل توزیع متوازن در مناطق مختلف باشد.

فاطمی امین تاکید کرد: رویکرد اصلی وزارت صمت، حکمرانی یکپارچه با قابلیت حداکثرسازی ظرفیت نیروهای موجود است.

وی یادآور شد: اگر این روش مدیریتی به درستی اعمال شود، نتایج قابل مشاهده است و می توان برای آینده بهتری برنامه ریزی کرد. به عنوان مثال، اگر در پروژه ثبت قیمت، آمار فروش و فاکتور به درستی در سامانه کل معاملات ثبت شود، می توان آمار تولید را با دقت بیشتری محاسبه کرد و از سایر اقدامات و برنامه های مربوط به تولید مطابق با آمار موجود واحدها استفاده کرد. دنبال کرد.

  پایگاه هوایی البلاد در عراق با شلیک موشک هدف قرار گرفت

وزیر صمت با اشاره به طراحی و اجرای سازوکار جدیدی به نام سامانه پاسخگویی در این وزارتخانه گفت: ماموریت تعیین شده برای طراحی و پیاده سازی این سامانه، یکپارچه سازی مدیریت و ساماندهی درگاه های ارتباطی و پاسخگویی به خواسته ها و نیازهای مردم است. سهامداران صنعت

دیدگاهتان را بنویسید