مبنای تخصیص بودجه اعتبارات سفر ریاست جمهوری آمار و اطلاعات مدیران شهری/ سهم غم انگیز میلیونی از اعتبارات سفر ریاست جمهوری


ساعت: 19:32
تاریخ انتشار: 1401/05/15
کد خبر: 1888121

شکایت نماینده مالایی ها در مجلس از نحوه آمار شهرداران؛

هادی بیگی نژاد با ابراز ناراحتی و نارضایتی از تخصیص اعتبار برای سفر استانی به شهرستان ملایر اظهار داشت: علیرغم پیگیری های انجام شده گزارش ها و آمارهای مدیران شهرستان مبنای تصمیم گیری و تخصیص بودجه در این شهرستان قرار گرفت. سفر.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از اسرامدان; هادی بیگی نژاد نماینده مردم ملایر در شورای اسلامی در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان ملایر با اشاره به وضعیت توزیع اعتبارات برای شهرستان ملایر اظهار داشت: بر اساس ابلاغیه مسؤولان، اعتبارات بر اساس گزارش استانداران توزیع می شود..


وی بابیان این مطلب گفت 13 درصدی از کل اعتبارات متوازن استان به ملایر اختصاص دارد، گفت: از مدیران و روسای ادارات گلایه داریم که چرا در بحث بودجه و اعتبارات به صورت جدی مشغول نیستند..


بیگی نژاد افزود: در سفر ریاست جمهوری اعتبارات مختلفی برای استان مطرح شد و سهم ملایر مشخص شد اما شهرهای دیگر چندین برابر پیشرفت کرده اند..


وی گفت: تخصیص بودجه بر اساس انصاف و شاخص ها تخصیص می یابد و اطلاعات و آمارهای زیرساختی به عنوان شاخص های تخصیص بودجه مورد توجه مدیران قرار می گیرد..


نماینده مرد شورای اسلامی تصریح کرد: نمایندگان مجلس بر تخصیص اعتبارات نظارت دارند اما مدیران باید به جذب آن ادامه دهند..


وی گفت: از مدیران خواسته می شود اطلاعات و آمار دقیق را در اختیار مافوق خود قرار دهند اما برخی از مردم اطلاعی ندارند که شهر ملایر 208 این یک روستا است

  آمار تاج در ایران امروز 25 خرداد 1401 + وضعیت تاج شهرهای کشور


بیگی نژاد با ابراز ناراحتی و ناراحتی از تخصیص اعتبار برای سفر استانی به شهرستان ملایر اظهار داشت: علیرغم پیگیری های انجام شده گزارش ها مبنای تصمیم گیری و تخصیص اعتبار برای این سفر قرار گرفت..


در این جلسه ایرج کریمی دبیر کمیته شهرسازی ملایر نیز اظهار داشت: کل بودجه استان از سطوح مختلف در سال گذشته 1391 یعنی یک میلیارد تومان 56 درصد آن در استان توزیع می شود.


وی گفت: از مجموع اعتبارات استان 185 میلیارد و 500 میلیون تومان شهر ملایر محسوب می شود 6/59 درصد او توزیع شده است.


کریمی بابیان اینکه مبنای توزیع اعتبارات استانی اطلاع رسانی از سوی مسئولان شهرستان است. 5 روستای ملایر یکی از مناطق محروم محسوب می شود که بودجه ویژه ای برای آن در نظر گرفته شده است..


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید