محمد مهاجری: آقای وزیر ارتباطات را قطع کرد! کسانی که تا امروز به شما چیزی نگفته اند، پس فردا به پیام های شما پاسخ نمی دهند

روز جدید :

محمد مهاجری: آقای وزیر ارتباطات را قطع کرد!  کسانی که تا امروز به شما چیزی نگفته اند، پس فردا به پیام های شما پاسخ نمی دهند

محمد مهاجری گفت: همانطور که همه کاندیداهای اصولگرا در مناظره ها گفته اند از وضعیت اینترنت ناراضی هستند. بنابراین هرکس رئیس جمهور شود اولین وزیری است که از دولت سیزدهم قربانی می شود. مطمئناً همه کسانی که تا به حال او را ماشالا و باریکلا خطاب کرده اند حتی تا چند روز دیگر به متن های او پاسخ نمی دهند.»

محمد مهدجری، فعال سیاسی اصولگرا در کانال تلگرامی خود نوشت: با وجود همه شعارها، دستاوردها و داستان ها، وضعیت اینترنت این روزها وحشتناک و حتی فاجعه است. اگر آقای وزیر وقفه را قبول نکرد باید از 20 رهگذر نزدیک دفترش زیر پل سیدخندان بپرسد. او خواهد دید که چقدر کره در ماست وجود دارد.

همانطور که همه کاندیداهای اصولگرا در مناظره ها گفته اند که از وضعیت اینترنت ناراضی هستند، هرکس رئیس جمهور شود اولین وزیر دولت سیزدهم خواهد بود که قربانی می شود. و البته همه کسانی که او را ماشالا و باریکلا صدا می کردند تا چند روز دیگر حتی به پیامک های او پاسخ نمی دهند.

ولی خوبه که این دو روزه که فصل انتخابات هم هست، یه کم اینترنت رو باز کنیم تا خلق خدا بهش دعا نکنن.

پایان خوب اتفاق خوبی است که وزیر اصلاً به آن اهمیت نمی دهد و ترجیح می دهد به عنوان نالایق ترین، ناکارآمدترین و قابل تحمل ترین وزیر تاریخ مخابرات ایران ثبت شود.