مدیریت در نظام اسلامی یک فرصت برای خدمات رسانی به مردم است

نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام با بیان اینکه مدیریت در نظام اسلامی یک فرصت برای خدمات رسانی به مردم است گفت: عملکرد مثبت مدیریت باعث خوش بینی مردم به نظام می شود.


به گزارش خبرگزاری موج ایلام، حجت الاسلام والمسلمین الله نور کریمی تبار نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام در دیدار با مسئولان دیوان محاسبات استان ایلام، اظهار کرد: با نظارت دیوان محاسبات بر دخل و خرج دستگاه های اجرایی، هزینه ها مشخص و شفاف می شود.

وی بیان کرد: مجلس وقتی بودجه را برای دستگاه های اجرایی تصویب می کند، قاعدتا باید روی هزینه های آن نیز نظارت داشته باشد، نقش دیوان محاسبات در این زمینه بسیار اساسی و مهم است.

امام جمعه ایلام افزود: مردم به این نهاد اعتماد دارند چرا که تخصص و تعهد در این نهاد به خوبی قابل مشاهده است.

وی تصریح کرد: اگر مواردی از تخلف در یک دستگاه اجرایی وجود داشته باشد، کارشناسان دیوان محاسبات نباید تحت تاثیر قرار گیرند و کرامت و عزت خود را حفظ کنند.

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار با بیان اینکه مدیران باید در وظایف خود مغلوب وسوسه ها نشوند، عنوان کرد: مدیران باید در حساب و کتاب ها، آخرت و دین را در نظر بگیرند، نباید دین را به دنیا فروخت و این مهم سرلوحه کار مدیران باید باشد.

امام جمعه ایلام افزود: مدیریت در نظام اسلامی یک فرصت برای خدمات رسانی به مردم است، باید کاری کرد که مدیریت ها باعث آثار و بازتاب مثبت در جامعه شود.

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار بیان کرد: عملکرد مدیریت فقط بُعد فردی نیست و آثار آن تمام جامعه را فرا خواهد گرفت، این عملکرد بازخورد نظام جمهوری اسلامی است.

وی گفت: عملکرد مثبت مدیریت باعث خوش بینی مردم به نظام می شود و عملکرد منفی بازخورد اجتماعی بسیار بدی در جامعه دارد.

امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه پیشگیری باید سرلوحه کار دیوان محاسبات قرار گیرد، خاطرنشان کرد: ممکن است مدیران در ابتدای راه با قوانین به خوبی آشنا نباشند، لذا دیوان محاسبات مدیران را با قوانین آشنا کند.آیا این خبر مفید بود؟


دیدگاهتان را بنویسید