مذاکرات مثبت نکونام با ستاره پرسپولیس

مذاکرات مثبت نکونام با ستاره پرسپولیس

با حضور رسمی جواد نکونام روی نیمکت آبی های پایتخت، مدیران این باشگاه بلافاصله مذاکرات خود را با گزینه های مد نظر سرمربی جدید استقلال آغاز کردند تا ترکیبی در راستای ایده های تاکتیکی نکونام در اختیار این سرمربی قرار دهند.

مهرداد محمدی ستاره ایرانی شاغل در فوتبال قطر که فصل گذشته عملکرد خوبی در لیگ ستارگان داشت و در مجموع 25 بازی برای السیلیه در تمامی رقابت ها موفق به ثبت 12 گل و یک پاس گل شد، مذاکرات خوبی با استقلال داشت. باشگاه و اگر این اتفاق بیفتد اگر اتفاق خاصی نیفتد، این وینگر چپ پا به عنوان اولین خرید نکونام در استقلال شناخته می شود.

این در حالی است که محمدی 29 ساله که سابقه بازی در تیم های راه آهن، سپاهان، عوز، العربی و السیلیه را در کارنامه دارد، دو پیشنهاد قوی از سوپرلیگ ترکیه و لیگ ADNOC امارات دارد که تصمیم نهایی را گرفته است. این بازیکن تا چند ساعت آینده به تعویق می افتد.

نکونام با توجه به حساسیت ویژه حضور در استقلال به عنوان تیم محبوبش، خیلی زود کار خود را در بازار نقل و انتقالات آغاز کرد و قصد دارد هر چه زودتر ترکیب مورد نظر خود را نهایی کند تا تمرین آبی ها با حداکثر بازیکنان جدید برگزار شود. .

  آمریکا تحریم های ایران را لغو خواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید