مردم با مشارکت پرشور در انتخابات کار نیمه تمام را تمام کنند

جمعه شیراز دارم:

نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز در خصوص برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری بیانیه ای صادر کرد و خواستار مشارکت پرشور و گسترده مردم شد.

به گزارش خبرگزاری موج فارس

آیت الله لطف الله دژکام، نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز، امروز ۲۳ تیرماه در خصوص برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری و اهمیت مشارکت پرشور و گسترده مردم و برگزاری انتخابات صحیح پیامی صادر کرد.

به نام خدا

گزینش به مرحله دوم کشیده شد و به قول معروف کارش را کرد، کارش را کرد.

به همین دلیل همه مردم عزیز و ملت شریف و سرافراز ایران باید در جمعه آینده مجدداً به کاندیدای اصلح مورد نظر خود رای دهند تا رئیس جمهور با رای موافقان خود مجری کشور شود.

وضعیت امروز کشور ما از نظر قوه مجریه ایجاب می کند که رئیس جمهور هر چه زودتر روی کار بیاید زیرا سال 1403 سال اجرای برنامه هفتم است و باید بتوانیم امسال به رشد 8 درصدی خودمان برسیم.

اگر مردم سعادت خود و خانواده و فرزندانشان را می خواهند بهترین راه این است که هر چه زودتر رئیس جمهور مقتدر و مفید به میدان بفرستند و امیدواریم مردم ما در این مسیر موفق تر باشند و شاهد حضور پررنگ باشند. و رای برای انتصاب رئیس جمهور موثر برای اجرای برنامه هفتم و رفاه مردم عزیزمان ارزشمند است.

در ویژگی های کاندیدای اصلح، اعتقاد به مبانی جمهوری اسلامی، آگاهی از آنچه باید برای کشور انجام شود که فکر می کنم در برنامه هفتم خلاصه شده است و در نهایت اثربخشی سه عنصر باید با جدیت دنبال شود و مطمئن‌ترین، آگاه‌ترین و مؤثرترین را انتخاب کنیم. و امیدواریم با عنایت و بصیرت مردم کشور در نهایت به نتیجه مطلوب برسیم.آیا این خبر مفید بود؟