مردم شریف و بصیر ایران بار دیگر حماسه می آفرینند

فرمانده کل ارتش:

امیر سرلشکر موسوی فرمانده ارتش با بیان اینکه بدون شک مردم دوراندیش ایران با حضور گسترده خود در انتخابات بار دیگر حماسه سربلندی و اقتدار ایران را رقم خواهند زد، گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، قدرت دفاعی، بازدارندگی و اقتدار نظام را ارتقا می‌دهند

به گزارش خبرگزاری موج


امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران همزمان با چهلمین روز معراج شهدای خدمت در گفتگو با یاد و خاطره آیت الله دکتر رئیسی و شهدای خدمت گفت: اکنون در آستانه دوره چهاردهم انتخابات ریاست جمهوری ملت ایران عزیز با بصیرت و درایت ایران عزیز، با خلق حماسه های دیگر و با انتخاب اصلح بر اساس معیارهای بیان شده از سوی رهبر فرزانه، عصر جدیدی از اقتدار و عزت جمهوری اسلامی ایران را رقم خواهند زد. انقلاب اسلامی.

فرمانده کل نیروی زمینی ارتش افزود: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات موجب ارتقای قدرت دفاعی، بازدارندگی و اقتدار نظام می شود.

وی تاکید کرد: به آینده امیدواریم و مطمئن هستیم که به برکت خون پاک شهدای انقلاب اسلامی و استقامت و بصیرت مردم و حمایت ها و دستاوردهای ارزشمند علمی و دفاعی پرچم استقلال را برافراشته خواهیم کرد. ، عزت و سربلندی این نظام از گذشته قویتر است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ابراز امیدواری کرد: بی شک فردا مردم ایران بار دیگر در این آزمون بزرگ حماسه بیافرینند و سربلند باشند.

امیر سرلشکر موسوی خاطرنشان کرد: خانواده بزرگ ارتش همچون صحنه های بزرگ و سرنوشت ساز مانند آخرین و آخرین انتخابات و حماسه تعقیب پیکر مطهر شهدا، این بار نیز در کنار هم هستند. ملت عزیز و بزرگ ایران در این عرصه بسیار مهم و مهم سنسوال حضور گسترده ای خواهد داشت.


آیا این خبر مفید بود؟