معرفی رسمی جانشین فرهاد مجیدی/عکس

روز جدید :

در نهایت اتحاد کلبا سرمربی جدید و اصلی خود را معرفی کرد. پس از جدایی فرهاد مجیدی و فسخ قرارداد دوجانبه، قاضی الشمری سرمربی عراقی که هدایت تیم های اصلی کولبا را برعهده داشت به طور موقت برای بازی های باقی مانده فصل روی نیمکت ببرها نشست.

به گزارش اسپورت، چه کولبا در هفته های اخیر با چند گزینه مختلف مذاکره کرده است که ووک رازوویچ سرمربی صربستان به عنوان جانشین فرهاد مجیدی در این تیم معرفی شده و باید فصل آینده هدایت این تیم را برعهده بگیرد.

ووک رازوویچ پیش از این در تیم هایی مانند پارتیزان بلگراد صربستان، دینانو مینسک بلاروس، الفیصلی عربستان سعودی، الظفره و الوحده امارات نیمکت نشین بوده و در جدیدترین تجربه مربیگری اش. همچنین روی نیمکت الفیحه عربستان نشست و با این تیم قهرمان جام حذفی عربستان شد

2049423

این سرمربی صربستانی سابقه چهار قهرمانی با پارتیزان در رقابت های لیگ داخلی و دو قهرمانی در جام حذفی صربستان را نیز با این تیم دارد.

لازم به ذکر است که گفته می شود شهریار مغانلو برای فصل آینده با اتحاد کلبا به توافق رسیده و وضعیت مهدی کایدی نیز در آن ترکیب مشخص نیست. مدیران کولابا در تلاش هستند تا ستاره ایرانی را برای یک فصل دیگر به صورت قرضی ببرند.