من و بسیاری از هم تیمی هایم فوتبال را مدیون مهندسی هستیم


ساعت: 11:19
تاریخ انتشار: 06/01/1401
کد خبر: 1891950

ماچین سازی دروازه بان همشهری تیم فوتبال معتقد است که خودش و بسیاری از همبازیان جوانش فوتبال را مدیون این تیم هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش تبریز بیدار ، عرفان اکرمی درباره نتایج ضعیف تیم در فصل گذشته و سومین مدیریتی که در این تیم رخ داد، اظهار داشت: فصل گذشته بدترین روزهای فوتبال تبریز در تاریخ فوتبال تبریز و آذربایجان بود که شاهد همه اتفاقات عجیب و غریب و اتفاقات عجیب و غریب مانند عدم پرداخت اتوبوس، کمبود لباس و آب معدنی و غیره در این تیم بودیم.

وی ادامه داد: از اواسط نیم فصل ترکیب تیم تغییر کرد و علی ابراهیمیان و دستیارانش هدایت تیم را بر عهده گرفتند. بعد از حضور ابراهیمیان در تیم، به عنوان تکنیک و سبک بازی، شرایط بهتری داشتیم، اما نبود بازیکن، مصدومیت و محرومیت برخی از بازیکنان باعث تعطیلی کامل کادر فنی شد.

سازی دروازه بان ماشین سازی که به اردوی تیم ملی امید نیز دعوت شده است، گفت: بسته نقل و انتقالات باعث شده بازیکنان بومی و جوان تبریزی خود را به فوتبال ایران معرفی کنند. در این شرایط 6 بازیکن از تیم هم به اردوی امید دعوت شدند و خیلی خوشحالم که در اردوی تیم ملی هم حاضر شدم.

اکرمی در پایان درباره آینده فوتبالی خود خاطرنشان کرد: از 3-4 تیم لیگ یک و دوم پیشنهاد دارم و در حال حاضر به صورت انفرادی تمرین می کنم. من سعی می کنم بهترین انتخاب ها را انجام دهم تا شرایط بازی به من داده شود.

  آیا بشار رسن فارسی می شود؟

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید