مهاجری: به استقلال و پرسپولیس هم حمله می کنیم

سایت منتخب خبری تحلیلی (Entekhab.ir): مهاجری: به استقلال و پرسپولیس هم حمله می کنیم

در هفته سی و سوم لیگ دسته اول فوتبال ایران تیم خیبر خرم آباد موفق شد یک هفته مانده به پایان رقابت ها با شکست آریو اسلامشهر صعود خود به لیگ برتر را قطعی کند و در پایان این دیدار سرمربی خیبر. خرم آباد محمدرضا مهاجری جلو آمد و به رسانه ها گفت: خدا را شکر زحمات جمع آوری جواب داده است. سالی که با صحبت‌هایی که داشتیم شروع شد، همه در مورد تعهدات بود و باید کنار هم بودیم و سخت تلاش می‌کردیم. خدا را شکر توانستیم در یک روز خوب همه اقوام لر و زاگرس را شاد کنیم و اکثر مردم ایران به دلیل صعود قدرتمند خیبر در لیگ برتر خوشحال هستند.

او ادامه داد: تیمی در تلاش برای صعود است و از روزی که با آقایان کمالوند و حبیری شروع کردیم، افراد زیادی از جمله امام جمعه آقای ناصری در جلساتی که قبل از تمرین داشتند به ما کمک کردند. این حرف دلم است و رسانه ملی هم در کنار ما بود و در هفته هایی که نتیجه نگرفتیم از ما خواستند بهتر بازی کنیم. این یکی از روزهای خوب زندگی من است که با یک قهرمان توانستم مسئولیت بزرگی را انجام دهم. حیف که نام همکارانم را نبردم، اما همه ما از رسانه، تدارکات، تکنسین، پزشک و مهمتر از همه هواداران معتقد بودیم که خیبر پیش خواهد رفت. ما به تجربه نیاز داشتیم و این هوادار روزهای سختی را پشت سر گذاشت و خوب کار کرد.

مهاجری همچنین تاکید کرد: انشاالله در آینده گام های قاطع تری برداریم. صعود فوق العاده ای بود و با هر امتیاز ممکن و با برد 100 درصدی در خانه به لیگ برتر رفتیم. حداقل با یک تساوی پیش رفتیم چون برد برای ما مهمتر از نباختن بود. غافلگیر شدیم اما پیروز شدیم. امروز زحمات ما نتیجه داد و همه کسانی که در نیم فصل همراه ما بودند و سپس رفتند به ما کمک کردند و من به همه تبریک می گویم.

سرمربی خیبر خرم آباد گفت: ما در سه هفته اول 2 باخت داشتیم و آن روزها سخت بود اما خودمان را آماده کردیم تا برگردیم. با وجود اینکه یک بازی بیشتر داریم اما خدا را شکر فصل را با قدرت تمام کردیم و آریو اسلامشهر هم تیمی نیست که بخواهد 4 گل بزند. بازی پرانگیزه ای داشتیم و با تبی که داشتیم فوق العاده خوب بازی کردیم. نقطه تاریک هدف ما بود اما با اقتدار پیروز شدیم و انشاالله بتوانیم ادامه دهیم.

او اضافه کرد: در لیگ برتر شرایط سخت است اما می توان نتیجه گرفت که زیرساخت ها و تجربه می خواهند. تیم قدرتمندی خواهیم ساخت که بتواند از اعتبار و افتخار لرتباران دفاع کند.

مهاجری در واکنش به تعریف و تمجید رسانه ها از عملکرد خود گفت: وقتی ادعایی می کنم، آن را ثابت می کنم. گفتم تهاجمی بازی می کنم و دیدید که در خانه حریف هم تهاجمی بازی می کردم. این فلسفه من است. وقتی تیمم را هل می دهم، حمله می کنم. در لیگ برتر وقتی مقابل پرسپولیس و استقلال که نمادهای قدرت فوتبال ایران هستند بازی کردم، تهاجمی بازی کردم و بهتر از تیم های شهرستانی بازی کردم. این فلسفه من در زندگی است و بازیکنی که با من کار می کند باید سرحال باشد، من نمی توانم او را در پشت زمین نگه دارم فقط برای شوت زدن زیر توپ!

او اضافه کرد: اولین مسئله توسعه ساختار است. امروز هوادار ما پشت در ماند و این نشان می دهد که لرستان و خرم آباد که مرکز این استان هستند شرایط میزبانی ندارند. تغییر و تحول ورزشگاه می توانست سریعتر باشد که باید خوش بینانه بگویم رسیدن به آن سخت است و در لیگ مشکل داریم. تیم های خصوصی همیشه دنبال من بودند و تجربه کار با تیم های خصوصی در پدیده، سیاه جامگان، تراکتور و نساجی را داشتم، می دانم در شرایط سخت اقتصادی خرج کردن سخت است. آقای عبدی گاهی در مورد خودش صحبت می کرد تا هواداران نگران نباشند. آن شادی امروز به شهر تزریق شد و استاندار و فرماندار و شهردار منتفع شدند و باید حمایت کنند. 20000 تماشاگر امروز با عشق ما را تشویق کردند و خوشحال به خانه رفتند و ما باید از آنها محافظت کنیم. حمایت آقای عبدی باید از طریق مالی و معنوی انجام شود زیرا رقابت سختی است. اگر فردا شروع نکنیم دیر می شود چون ساختار مخاطب مشکل داریم و رسانه ها بیشتر توجه می کنند و همه چیز زیر ذره بین است. باید از فرصت های حریف استفاده کنیم و این به دلیل اصلاح ساختارهاست.

مهاجری درباره نتایج گذشته خود گفت: سومین صعودم بود و یکی از اتفاقات خوب زندگی من است. وقتی با سیاه جامغان به مقام قهرمانی رسیدیم، روز تولد جواد الائمه (علیه السلام) بود و همه هواداران پس از پایان بازی برای تشکر به حرم رفتند. امروز هم همین حس را داشتیم و خدا را شکر که این اتفاق افتاد.