مهدی لیموچی پرسپولیسی می شود؟ / جدیدترین اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس

روز جدید :

پروژه آوردن مهدی لیموچی به باشگاه پرسپولیس هنوز تمام نشده و قرمزها همچنان به طور جدی به دنبال جذب پدیده فصل گذشته لیگ برتر هستند. بازیکنی 24 ساله که در 26 بازی لیگ برتر و جام حذفی برای آلومینیوم 6 گل و 4 پاس گل به ثمر رساند و در هر دو دیدار مقابل پرسپولیس و استقلال عملکرد بسیار خوبی داشت.

لیموزین هفته هاست که مورد توجه تمام تیم های برتر بوده است. از پرسپولیس و استقلال گرفته تا سپاهان و تراکتورسازی. اما اظهارات صریح او مبنی بر اینکه ذاتاً پرسپولیسی است و به استقلال نمی رود، مشخص کرد که به آبی پوشان نمی رود و حالا دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان مشتریان جدی هستند و از او انتقاد می کنند.

علیرغم اینکه باشگاه پرسپولیس چند روز پیش با ارسال نامه رسمی به مدیرعامل باشگاه آلومینیوم و درخواست رسمی برای به خدمت گرفتن این بازیکن، باشگاه آلومینیوم هنوز پاسخی به این نامه نداده و به نظر می رسد مدیرعامل این تیم اراکی منتظر است. پاسخ پایانی معتبی حسینی.

معتبی حسینی که در فصل قبل و حتی در نیم فصل و پس از جدایی یحیی گل محمدی عملکرد بسیار خوبی داشت، از سوی برخی بازیکنان پرسپولیس به عنوان جانشین یحیی به درویش معرفی شد، هنوز موافقت خود را با این تیم اعلام نکرده است. انتقال مهدی لیموچی در پرسپولیس و همین مشکل روند جذب این بازیکن تمدید شد.

پس باید منتظر ماند و دید که آیا سرمربی و مدیرعامل باشگاه آلومینیوم با وجود درخشش و تمایل زیادش برای رفتن به نظم با جدایی این پدیده 24 ساله موافقت می کند یا او را در آلومینیوم نگه می دارد. برای صعود در تیم های بزرگ