مهلت انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان امشب پایان می‌یابد

مهلت انتخاب رشته امتحانی ویژه دانشگاه فرهنگیان امشب به پایان می رسد و تمدید نخواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج


مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش کشور و ارزشیابی نظام آموزشی کشور از پایان زمان گزینش کنکور ویژه دانشجو معلم دانشگاه فرهنگیان وی در 28 خرداد 1403 اعلام کرد و گفت این مدت تمدید نمی شود.

علیرضا کریمیان با بیان اینکه تاکنون بیش از 420 هزار متقاضی برای پذیرش در دانشگاه فرهنگیان انتخاب رشته کرده اند، گفت: «سامانه جامع آزمون سراسری» برای انتخاب رشته در دانشگاه فرهنگیان تا پایان روز جمعه 27 خردادماه فعال است و پس از آن. امکان انتخاب رشته برای این داوطلبان اصلا وجود ندارد.

مشاور سرپرست سازمان سنجش و ارزشیابی نظام آموزشی کشور افزود: لازم است داوطلبان در موعد مقرر و پس از مطالعه دقیق راهنمای انتخاب رشته کنکور ویژه دانشجو معلمان سال 1403 مورد توجه قرار گیرند. به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و جهت مراجعه و ورود به سامانه جامع آزمون سراسری و با توجه به مساحت محل های اعلام شده در دفترچه راهنمای مذکور، حوزه های مورد علاقه خود را انتخاب نمایند.

وی با اشاره به شرایط گزینش برای پذیرش دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان، خاطرنشان کرد: متقاضیان می توانند نسبت به انتخاب رشته های دانشگاه فرهنگیان اقدام کنند که در آزمون اختصاصی دانشگاه فرهنگیان اردیبهشت ماه سال جاری در روزهای پنجشنبه و جمعه 15 اردیبهشت ماه و در روزهای پنج شنبه و جمعه 15 اردیبهشت ماه شرکت خواهند کرد. 7 نفر در اولین دوره آزمون سراسری سال 1403 شرکت کردند.

کریمیان خاطرنشان کرد: پذیرش نهایی داوطلبان در این تست بر اساس نمره کل نهایی، شامل نمره آزمون تربیت معلم ویژه، نمره آزمون سراسری، سوابق تحصیلی و نمره سنجش شایستگی معلم خواهد بود.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش نظام آموزشی کشور در پایان به متقاضیان توصیه کرد که دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ویژه معلمان ۱۴۰۳ و آگهی های منتشر شده در پرتال اطلاع رسانی سازمان سنجش و ارزشیابی را با دقت مطالعه کنند. سیستم آموزشی کشور را انتخاب کنید دوره را به پایان ترم موکول نکنید.آیا این خبر مفید بود؟
خدمات سئو برای وب سایت ها