مه لقا جابری یا فرزانه اصغری؟! / چه کسی شایسته لقب ملکه زیبایی ایران است! + عکس و بیوگرافی

روز جدید :

مه لقا جابری یا فرزانه اصغری؟!  / چه کسی شایسته لقب ملکه زیبایی ایران است!  + عکس و بیوگرافی

عکس های دو بانوی شایسته ایرانی در مسابقات را ببینید

همانطور که می دانید مسابقه Miss Universe Persia اخیرا برگزار شد. برنده این مسابقه که فرزانه اصغری خواهر سام اصغری است قرار است در مسابقه دوشیزه جهان 2024 که در مکزیک برگزار می شود شرکت کند. البته بد نیست بدانید که این مسابقه نیز مانند بسیاری از مسابقاتی که در کشور ما و یا در سطح جهانی برگزار می شود، بدون عارضه از جمله عادلانه نبودن مسابقه و خوب نبودن نتیجه و مواردی از این دست نبود. .

اما نکته قابل توجه این مسابقه حذف نام مه لقا جابری از رقابت ها بود، در حالی که این بانوی زیبا جزو اولین شرکت کنندگان در مسابقه Miss Universe Persia بود. با این حال مشخص است که او در مسابقه فینال حاضر نشد و طبیعتا شانس قهرمانی را از دست داد. البته مسئولان برگزاری این مسابقه چیزی در این مورد نگفته اند. با هم عکس هایی از این دو چهره زیبا را می بینیم. لطفا در بخش نظرات به ما بگویید که به نظر شما چه کسی می تواند نماینده بهتری برای کشور ما در مسابقات زیبایی باشد!
مه لاگا جابری بانوی زیبای ایرانی

فرزانه اصغری

مه لاگا جابری مدل و سلبریتی ایرانی-آمریکایی در ۱۵ خرداد ۱۳۶۸ در اصفهان به دنیا آمد. او در یک خانواده 5 نفره بزرگ شد. مه لاگا 2 خواهر به نام های راحله و آرزو دارد. این مدل زیبا در حال حاضر مجرد است و با پسر خاصی دیده نشده است. با اینکه گفته می شود ظاهرا ماه لقا جابری به یکی از بازیگران معروف ترکیه به نام بوراک یوزچیویت علاقه داشته و حتی به او پیام داده و به این بازیگر ابراز علاقه کرده است اما بوراک آن را نپذیرفته است.

مهلگا جابری

مه لکا در گفت و گو با خبرگزاری هابرتراک گفت: بوراک بازیگر بسیار با استعدادی است، بازی او در سریال حریم سلطان توجه من را به خود جلب کرد و طرفدار او بودم. یک هفته پیش برایش کامنت فرستادم اما او مرا بلاک کرد. البته من هدف دیگری جز بیان نظر نداشتم و از زندگی شخصی ایشان اطلاعی ندارم! به نظر من او دیگر یک بازیگر حرفه ای نیست زیرا یک بازیگر حرفه ای طرفداران خود را برای اظهار نظر بلاک نمی کند.

فرزانه اصغری

مه لقا جابری تحصیلات خود را در ایران گذراند و سپس به همراه خانواده به آمریکا مهاجرت کرد. او در حال حاضر در سن دیگو، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا زندگی می کند و یک مدل است. مه لقا حرفه مدلینگ خود را از نوجوانی آغاز کرد و امروزه یکی از مشهورترین نام های صنعت مدلینگ جهانی به حساب می آید. او به دلیل چهره زیبایش عمدتاً در زمینه تبلیغ لوازم آرایش فعالیت می کند.
فرزانه عسگری معروف به فای عسگری

فرزانه اصغری

فرزانه اصغری معروف به “فایه” خواهر “سام اصغری” مدل و همسر سابق بریتنی اسپیرز است. گفته می شود فرزانه نیز مانند برادرش در عرصه مدلینگ فعال است. فرزانه همچنین پرستار و تکنسین زیبایی و پوست است. عکس های اینستاگرامی او نشان می دهد که او در این سال ها از نظر استایل و تناسب اندام بسیار تلاش کرده است و به جرات می توان گفت که از استانداردهای این مسابقه دور نیست. زیباترین دختر جهان یا Miss Universe 2024 در تاریخ 28 سپتامبر 2024 در مکزیک برگزار می شود و خانم فرزانه عسگری نماینده ایران در این مسابقه خواهد بود.فرزانه اصغری