موفقیت مهدی طارمی زیر سر چه کسی است؟

موفقیت مهدی طارمی زیر سر چه کسی است؟

همانطور که می دانید مهدی طارمی مورد توجه تیم های بزرگ میلان و منچستر قرار گرفته است. جالب است بدانید طارمی با مربیان سابق خود در پرسپولیس یعنی حمید درخشان و علی دایی ارتباط برقرار می کند و معمولا با آنها مشورت می کند. یکی دیگر از افرادی که ستاره بزرگ فوتبال ایران به او مراجعه می کند، کسی نیست جز پدر مهدی طارمی که شناخت و درک خوبی از فوتبال دارد.

چند روز پیش دو روزنامه معتبر ایتالیایی نوشتند مهدی طارمی گزینه شماره یک میلان است و میلان برای تقویت خط حمله خود خواهان جذب این ستاره ایرانی پورتو است. از سوی دیگر به نظر می رسد پرتغالی ها حاضر نیستند از فروش طارمی درآمد زیادی کسب کنند و به همین دلیل می توان مهدی را در تیم بزرگ تری در فصل آینده فوتبال اروپا دید.

طارمی در ماه های اخیر حداقل از 5 تیم مطرح اروپایی از جمله منچستر پیشنهاد دریافت کرده است اما قطعا با افرادی که نامشان به میان می آید بویژه علی دایی و پدرش برای حضور در تیم جدید مشورت خواهد کرد. او تاکنون تصمیمات درستی در فوتبالش گرفته و حضورش در پورتو دوران جدید و بسیار خوبی را در فوتبالش رقم زده است. طارمی آقای گل لیگ پرتغال شد و توانایی خود را در این تیم بزرگ نشان داد.

  نورافشانی آسمان شهر کوم در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید