میرسلیم: اغتشاشگران باید 5 یا 10 روز بعد از دستگیری اعدام شوند/ اکنون فاصله دستگیری تا اعدام بسیار زیاد است.

میرسلیم: اغتشاشگران باید 5 یا 10 روز بعد از دستگیری اعدام شوند/ اکنون فاصله دستگیری تا اعدام بسیار زیاد است.

نماینده مردم تهران در مجلس می گوید: از عملکرد قوه قضاییه در خصوص حوادث اخیر به شدت حمایت می کنم. فکر نمی‌کنم اعدام‌ها زودهنگام بود، اما به موقع و بجا بود.

مصطفی میرسلیم نماینده مردم تهران در شورای اسلامی در پاسخ به ادعای رهبری مبنی بر اینکه در پاکدشت و رباط کریم حتی یک نفر بیکار وجود ندارد، گفت: در برخی مناطق به اندازه کافی کار و اشتغال وجود دارد که صاحبان مشاغل. می توانند به کار خود ادامه دهند. آنها به دنبال کارگر هستند، البته این شرایط در همه جای کشور یکسان نیست.

عضوکمیسیون اصل 90 شورای اسلامی افزود: در شهر تهران کار زیاد است به حدی که در برخی مناطق کار و اشتغال زیاد است که برای کار به افراد دیگر نیاز داریم. عده ای برای استخدام قرار است کارمند دولتی شوند، این استخدام مطلوب و مولد نیست.

میرسلیم در پاسخ به ادعای برخی افراد مبنی بر فاصله کوتاه دستگیری و اعدام اغتشاشگران، تصریح کرد: خیر، اینطور نیست. به نظر من فاصله زمانی بین دستگیری شورشیان تا اعدام آنها بسیار طولانی است و باید ظرف 5 یا 10 روز پس از دستگیری آنها اعدام شوند، اما سیستم قضایی رویه خاص خود را دارد.

نماینده مردم تهران در شورای اسلامی ادامه داد: در واقع رویه بسیار قوی است و دستگاه قضایی می خواهد کار خود را بر اساس رویه انجام دهد اما با شرایطی که پیش آمد و ظلمی که انجام شد. به مردم، سیستم قضایی باید این شرایط را در نظر بگیرد.

میرسلیم در پایان یادآور شد: از عملکرد دستگاه قضایی در خصوص حوادث اخیر به شدت حمایت می کنم. فکر نمی‌کنم اعدام‌ها زودهنگام بود، اما به موقع و بجا بود.

  کتاب یکی از مؤلفه های جهاد است

دیدگاهتان را بنویسید