نامزدهای انتخاباتی از تجمعات غیرقانونی پرهیز کنند

رئیس ستاد انتخابات استان تهران:

رئیس ستاد انتخابات استان تهران، حامیان نامزدهای انتخاباتی را رعایت قانون و پرهیز از هتک حرمت و تخریب رقبا دانست و گفت: کاندیداها و حامیان آنها در صورت تجمع باید مجوز لازم را از استان ها کسب کنند.

به گزارش خبرگزاری موج


سید عباس جوهری پیش از ظهر سه شنبه در ستاد دوره چهاردهم انتخابات ریاست جمهوری در استان تهران با وجود اینکه از حضور مردم در انتخابات 17 تیرماه قدردانی کرد، گفت: خوشبختانه مردم استان تهران در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری مشارکت بهتری نسبت به دوره قبل داشتند.

جوهری با اشاره به تمدید انتخابات ریاست جمهوری به مرحله دوم گفت: عوامل ستاد انتخابات استان تهران شبانه روز با تمام توان در این مدت کوتاه تلاش می کنند تا مقدمات لازم برای برگزاری دور دوم را فراهم کنند. از انتخابات

رئیس ستاد انتخابات استان تهران وی با بیان اینکه مقدمات انتخابات طولانی است و معمولاً ظرف چند ماه این بسترها فراهم می شود، افزود: اما برای دور دوم انتخابات ریاست جمهوری و در این مدت کوتاه اقداماتی انجام شده و تمهیدات لازم انجام شده است. برای برگزاری این آزمون سیاسی ساخته شده است.

وی با ارزیابی ستاد و حامیان نامزدهای دور اول انتخابات ریاست جمهوری گفت: خوشبختانه در دور اول انتخابات شاهد قانون مداری این بزرگواران بودیم و مشکلی نداشتیم و جلسات در سطح استان تهران به خوبی انجام شد.»

معاون استاندار تهران گفت: در دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از اعضای تیم و حامیان کاندیداها می خواهیم با رعایت قانون از تهمت زدن و تخریب نامزد مخالف خودداری کنند.

جوهری بر عدم برگزاری تجمعات غیرقانونی از سوی هواداران کاندیداهای انتخابات تاکید کرد و گفت: عزیزان اگر باید تجمع کنند از استان ها مجوز لازم را بگیرند.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران از پایان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری ساعت 8 صبح روز پنجشنبه 23 تیرماه خبر داد و افزود: انشالله روز جمعه 24 تیرماه انتخابات را برگزار خواهیم کرد.

وی گفت: خادمان مردم در ستاد انتخابات استان تهران از تمام توان خود برای حفظ آرای مردم استفاده می کنند و شاهد برگزاری انتخاباتی در تراز انقلاب اسلامی با امنیت کامل و مشارکت حداکثری مردم در استان تهران و سراسر کشور هستند. کشور.


آیا این خبر مفید بود؟