نامگذاری یکی از معابر اصلی شیراز به نام «خادم الرضا، شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی»

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز اعلام کرد؛

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز از نامگذاری یکی از خیابان های اصلی این کلانشهر به نام «هادم الرضا، شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی» خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج فارس

سید ابراهیم حسینی رئیس شورای اسلامی شهر شیراز ضمن تسلیت به مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مردم ایران و بویژه شهروندان شریف شهر شیراز، گفت: با ارائه اورژانس. طرحی توسط اعضای شورای اسلامی شهر شیراز، یکی از معابر اصلی این شهر به نام خادم الرضا، شهید آیت الله رئیسی مزین شده است.

وی با تاکید بر اینکه در مقابل اخلاص، ایثار و تلاش شبانه روزی آیت الله رئیسی، حداقل اقدام نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر شیراز نامگذاری یکی از خیابان های اصلی شهر به نام ایشان است، افزود: این امر اقدام بر اساس درخواست مردم شریف و نجیب این شهرستان می باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز خاطرنشان کرد: این طرح فوریتی که در جلسه علنی روز یکشنبه به امضای کلیه اعضای شورای شهر شیراز رسید؛ در تاریخ 6 ژوئن سال جاری ارائه و نهایی خواهد شد.

حسینی در ادامه تصریح کرد: خدمات جهادی و نگاه ویژه حضرت آیت الله رئیسی از ایشان شخصیتی خاص و به یاد ماندنی ساخت که هرگز از خاطره ها پاک نمی شود.آیا این خبر مفید بود؟
خدمات سئو برای وب سایت ها