نام جانشین بیرانوند در پرسپولیس فاش شد

روز جدید :

فوتبال 360: پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی هنوز بازیکن جدیدی به خدمت نگرفته است که تنها حرکت قرمزها در نقل و انتقالات تابستانی، توافق مرتضی پورعلیگنجی و وحید امیری برای ادامه همکاری است. یکی از بزرگ ترین چالش های پیش روی قرمزها، خطر جدایی 3 ستاره کلیدی این تیم است، هرچند گفته می شود مذاکرات مثبتی با دانیال اسماعیلی فر برای ادامه همکاری انجام شده است، اما علیرضا بیرانوند و مهدی ترابی همچنان در آستانه جدایی از پرسپولیس هستند. .

نام جانشین بیرانوند در پرسپولیس فاش شد

یکی از اولویت های آنها در بازار تابستانی جذب دروازه بان جدید است و این موضوع مورد تایید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس قرار گرفته است. جالب اینجاست که در روزهای اخیر تلاش هایی برای برقراری ارتباط بین مدیران باشگاه بیرانوند و پرسپولیس و از سرگیری همکاری طرفین صورت گرفته است، اما به نظر می رسد این تلاش ها بی نتیجه بوده است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، امروز یا در نهایت فردا، علیرضا به زودی اقدام خواهد کرد. بیرانوند به عنوان خرید جدید تیم تراکتورسازی تبریز رسما معرفی می شود.

مذاکرات مثبت اهالی پرسپولیس با اخباری

حسین پورحمیدی، پیام نظام و حتی امیر عابدزاده از جمله دروازه بانانی بودند که در روزهای اخیر نامشان در اطراف پرسپولیس مطرح شد اما پیگیری های بیشتر نشان می دهد سرخپوشان به جای علیرضا بیرانوند به سراغ دروازه بان باتجربه دیگری رفته اند. محمدرضا اخباری اخباری فصل پرحادثه ای را در گلگهر سیرجان سپری کرد و توانست 11 کلین شیت به ثبت برساند و با 28 بار افت گل در لیگ بیست و دوم چهارمین دروازه بان برتر فصل از نظر کلین شیت شد.

اخبار که فصل گذشته در آستانه پیوستن به استقلال بود، حالا به گزینه اول پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات تابستانی تبدیل شده و آینده او در تیم گل گهر همچنان نامشخص است. مدیران باشگاه پرسپولیس محمدرضا اخباری را موظف به دریافت رضایت نامه از تیم سیرجانی کردند اما پیگیری های بیشتر نشان می دهد که مذاکرات طرفین مثبت بوده و گل گهر دروازه بان سابق تراکتورسازی و فصل گذشته گل گهر را جدی ترین گزینه دروازه بانی پرسپولیس در فصل آینده می کند. تبدیل شدن به یک رقابت باشگاهی

نام 3 گزینه خارجی نیز روی میز است

بازیکنان پرسپولیس به دنبال ادامه همکاری با بیرانوند هستند و پروژه انتخاب جانشین وی را آغاز کرده اند. جدا از عملکرد دروازه بان های ایرانی، بحث جذب دروازه بان خارجی نیز مطرح است و شنیده ها حاکی از غیرایرانی بودن دروازه بان شماره یک پرسپولیس در فصل آینده است. در زمینه جذب دروازه بان خارجی هنوز صحبت هایی با گزینه خاصی آغاز نشده است اما در روزهای اخیر از بین دروازه بان های متعدد پیشنهادی به مدیران باشگاه پرسپولیس 3 گزینه را انتخاب کرده اند که گفته می شود در صورت در صورت شکست مذاکرات با محمدرضا اخباری، سرخپوشان پایتخت دروازه بان های خارجی را هدف قرار خواهند داد.