نظر پزشکان در مورد استفاده اهل سنت در مطب

عصر امروز (پنجشنبه 3 خرداد 1403) مسعود مزیکیان کاندیدای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در حاشیه مراسم تشییع جنازه جعفر ملی از اساتید دانشگاه در جمع خبرنگاران به این سوال پاسخ داد: مهمترین اولویت جناب عالی برای اداره کشور کیست؟ وی تصریح کرد: حل مشکلات معیشتی مردم و دستیابی به محرومان اولویت اصلی من در این حوزه است.

درباره اینکه آیا اصلاح طلبان از شما حمایت می کنند و به شما رای می دهند؟ گفت: چرا رای نمی دهند؟

این کاندیدای ریاست جمهوری همچنین در پاسخ به این سوال که آیا اعتدالیون برای حمایت از شما به اجماع رسیده اند؟ گفت: تا جایی که من می دانم همه روی صحنه هستند.

پزشکان در رابطه با این سوال که در صورت پیروزی در انتخابات معاون اول دولت شما چه کسی خواهد بود؟ گفت: نمی دانم; بیایید ببینیم اوضاع چگونه پیش می رود.

وی همچنین در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه مهمترین برنامه جنابعالی در حوزه فرهنگ چیست؟ بیان کرد: صداقت، راستی و راستی; این بدان معناست که مدیران، مسلمانان و همه، ابتدا باید با مردم صادق باشند.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری بر این اساس است که آیا در کابینه شما اهل سنت حضور خواهند داشت؟ فرمود: از هر که صلاحیت دارد استفاده شود.

پزشکان همچنین در پاسخ به این سوال که آیا وضعیت را خوب می بینید؟ وی تاکید کرد: ما مسیر را طی می کنیم. می گوید اگر انسان در خون راه می رود، باید راه برود، اگر روی پا افتاد، باید راه برود.