نقش محوری نیروهای مسلح در کشور انکار نشدنی است

نماینده ولی قانونی در استان کرمانشاه:

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: اقدامات وزارت دفاع برای امنیت کشور بسیار ارزشمند است و نیروهای مسلح نقش محوری و اساسی در کشور دارند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه

حجت‌الاسلام حبیب‌الله غفوری در دیدار با روسای نهادهای زیرمجموعه وزارت دفاع، فعالیت‌های این نهادها را گسترده و متنوع خواند و گفت: بیان تلاش‌ها و گزارش فعالیت‌ها فضای هم‌اندیشی ایجاد می‌کند و می‌تواند منجر به موقعیتی نزدیکتر به نقطه مطلوب

وی با مروری بر بیانات امیرمومنان علی(ع) افزود: نیروهای مسلح سنگر مردم و بدنه جامعه هستند، لذا خدمات شما باید چنان آرامشی را در نیروهای مسلح ایجاد کند که جز انجام آن دغدغه دیگری نداشته باشند. وظایف و مأموریت های آنها

من جمعه کرمانشاه دارم وی تصریح کرد: نتیجه اقدامات باید به گونه ای باشد که کارمندان و مستمری بگیران به فضای خانه و خانواده افتخار کنند و رفاه و آسایش آنها خدشه دار نشود.

حجت الاسلام غفوری با تقدیر از فعالیت زیر مجموعه های خدمتگزار نیروهای مسلح گفت: این خدمات خالصانه و گمنام از جمله جهادی است که نیروهای مسلح گمنام انجام می دهند و حتی ممکن است نامی از آنها برده نشود. با توجه به آنچه در روایات آمده، این حمایت عالی است و کار شما کار بزرگی است.

او بیان کرد که نیروهای مسلح ایشان در استان کرمانشاه نقش محوری و اساسی دارند، گفت: به میزانی که مجموعه شما در انجام فعالیت های خود موفق باشد، همه جامعه از آن بهره مند می شوند.

حجت الاسلام غفوری اقدامات نیروهای مسلح در بحث اربعین را مهم دانست و خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح بر اساس احساس مسئولیت، ایمان و دولتمردی حاکم بر زائران اربعین وارد عرصه خدمت رسانی به زائران اربعین می شوند. یگان ها و بسیار تحسین برانگیز است مخصوصاً کمپ هایی که در کنار جاده های منتهی به مرز برای خدمت رسانی به زائران ساخته شده است.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به اینکه زیارت زائران اباعبدالله الحسین (علیه السلام) مایه خیر و برکت برای مردم شریف استان کرمانشاه است، افزود: مردم کرمانشاه به مهمان نوازی معروف هستند. و از هر چیزی که می توانند از مهمانان پذیرایی کنند استفاده کنند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در پایان با اشاره به این حدیث قدسی مبنی بر اینکه اگر حاجت بنده را برآورده، من خودم حاجت او را برآورده می کنم، خاطرنشان کرد: در این مجموعه ها باید با روحیه خدمت کرد. از روی شفقت و عنایت و به راستی که این ملاحظه قابل تحسین و ستایش است و خداوند متعال راضی باشد.آیا این خبر مفید بود؟