نقطه موفقیت ما در نیروی دریایی، عمل‌کردن منطبق بر اندیشه مقام عظمای ولایت است

فرمانده نیروی دریایی ارتش:

فرمانده نیروی دریایی ارتش تصریح کرد: هدف از موفقیت ما در نیروی دریایی راهبردی ارتش این است که مطابق با تفکرات مقام معظم رهبری استان فکر و عمل کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج


دریادار ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش نداجا در گردهمایی فرماندهان، مدیران و معاونان ناوگروه در پایگاه مقدم ناوگروه جنوب اظهار داشت: لنگر انقلاب اسلامی بسیار ریشه دار و استوار است و سکان آن در دستان نایب السلطنه امام زمان (عج) است. مانند).

فرمانده نیروی دریایی ارتش افزود: معنای موفقیت ما در نیروی دریایی راهبردی ارتش این است که بر اساس تفکر مقام معظم رهبری استان فکر و عمل کنیم.

دریادار ایرانی تاکید کرد: به کاندیدایی که از روی عشق به ولایت قدم بر خط ولایت بگذارد رای خواهیم داد زیرا شرکت در انتخابات را یک واجب شرعی و امری بسیار خطیر می دانیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: دستور صریح فرمانده معظم کل قوا حضور پرشور در صحنه انتخابات است و ما به عنوان سربازان استان به فرمان فرماندهی معظم کل قوا توجه کرده و در انتخابات شرکت خواهیم کرد. انتخابات و مردم را به مشارکت مسئولانه دعوت کند.»

دریادار ایرانی با اشاره به عملیات غرورآفرین وعده صادق ادامه داد: در عملیات وعده صادق با ورود پهپادها و موشک های ایرانی به حریم هوایی عراق، شاهد پراکندگی گسترده پرندگان دشمن در صفحه رادار بودیم و به فضل الهی توانستیم به اهداف خود برسیم. از این پس ما تحت عمل قرار گرفته ایم و آمادگی 100% برای ادامه عملیات را حفظ کرده ایم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ارتش خاطرنشان کرد: جا دارد از شهید رئیس جمهور یاد کنیم که در آخرین حضور خود در دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خمینی (ره) نوشهر به من گفت: نیروی دریایی ارتش، غیرممکن ها ممکن شده است


آیا این خبر مفید بود؟