نپذیرفتن گزینه استقلال برای پرسپولیسی شدن توسط گل محمدی

نپذیرفتن گزینه استقلال برای پرسپولیسی شدن توسط گل محمدی

احسان پهلوان در لیگ بیست و یکم یکی از بازیکنان مورد علاقه و کلیدی یحیی گل محمدی در تیم پرسپولیس بود. بر این اساس سرمربی پرسپولیس پیش از پایان این دوره از رقابت ها و حوالی اردیبهشت ماه سال گذشته از رضا درویش مدیرعامل این باشگاه خواست تا قرارداد احسان پهلوان، هافبک شماره 14 این تیم را به سرعت تمدید کند.

قرارداد احسان پهلوان با پرسپولیس در پایان لیگ بیست و یکم به پایان رسید و یحیی گل محمدی قصد داشت این قرارداد را تمدید کند و با روحیه بالاتر و انگیزه بیشتری برای بازی با پیکان و بازی های باقی مانده لیگ بیست و یکم بهتر شود. برای تهیه

جالب اینجاست که خود احسان پهلوان برای تمدید قرارداد با پرسپولیس مشکلی نداشت و اعلام کرده بود که آماده است اما ناگهان به سمت جنوب چرخید! احسان پهلان هافبک پرسپولیس که دو فصل در این تیم عملکرد خوب و مثبتی از خود به نمایش گذاشته است، قراردادی دو ساله با باشگاه فوتبال خوزستان امضا کرد.

البته با توجه به پیوستن سعید صادقی به پرسپولیس، رفتن پهلوان قابل پیش بینی به نظر می رسید و او تصمیم گرفت در فولاد به جمع شاگردان جواد نکونام بپیوندد اما یحیی گل محمدی این رفتن را فراموش نکرده است.

سرمربی موفق پرسپولیس که خاطرات بسیار خوبی از همکاری با احسان پهلوان از زمان ذوب آخان دارد، حالا علاقه ای به خرید این بازیکن از مشهد نشان نمی دهد. در این بین زمزمه هایی مبنی بر علاقه جواد نکونام به خرید احسان پهلان شنیده می شود اما ظاهرا این موضوع در حد یک شایعه است!

  دو شاهکار وزنه برداری قهرمانی جهان در تاشکند; معتمدی به مدال طلا، برنز رسید/ اولین مدال طلا برای ایران

دیدگاهتان را بنویسید