نکونام انتقام اورونوف پرسپولیس را گرفت!

روز جدید :

ورزش سه: محمدحسین اسلامی، هافبک میانی تیم ذوب آچان که سابقه بازی در تیم ملی زیر 23 سال را نیز دارد، پس از فصل درخشان خود در بازار نقل و انتقالات بسیار مورد تقاضا بوده است. هر دو تیم پرسپولیس و استقلال در نقل و انتقالات زمستانی لیگ گذشته به دنبال این بازیکن شاخص بودند و حالا سعی کردند نظر او را جلب کنند.

نکونام از اورونوف پرسپولیس انتقام گرفت!

هفته گذشته گفته می شد باشگاه پرسپولیس با این بازیکن که به تازگی 23 ساله شده به توافق نهایی رسیده و او در فصل آینده قرمزپوش خواهد شد اما حالا خبر می رسد که این بازیکن با استقلال به توافق نهایی رسیده و قطعا به این بازیکن خواهد رسید. آبی بپوش

با این اتفاق به نظر می رسد جواد نکونام انتقام باخت اوستون اورونوف ستاره قرمزهای ازبکستانی را از رقیب گرفته است. البته بازیکنان پرسپولیس می گویند با اسلامی توافقی صورت نگرفت و چون استقلال پول بیشتری به این بازیکن داد، او به باشگاه رقیب پیوست.

با این حال استقلالی‌ها در حال حاضر از نظر کل هدف نقل و انتقالات از رقبای خود جلوتر هستند و حتی اگر نام Hijack را هم نتوان در این مورد اطلاق کرد، واقعیت این است که پرسپولیس یک گزینه جوان و مطرح در بازار نقل و انتقالات و مهمتر از آن بازیکن را از دست داده است. به تیم حریف پیوست.