هافبک پرسپولیس در نقش کوک قدم گذاشت

روز جدید :

فوتبال 360: سینا اسبابیگی، هافبک باتجربه پرسپولیس می خواهد معامله کند و پایتخت را ترک کند.

هافبک پرسپولیس در نقش کوک قدم گذاشت

پرسپولیس لیگ بیست و دوم را با یحیی گل محمدی آغاز کرد و این سرمربی در نیم فصل با توافق دو طرف از قرمزهای پایتخت جدا شد. پس از جدایی گل محمدی، اسمار ویرا به عنوان جانشین یحیی انتخاب شد و برزیلی سکان هدایت این تیم را بر عهده گرفت. قرمزهای پایتخت در پایان فصل گذشته با هدایت اسمار ویرا قهرمان لیگ برتر شدند اما ویرا پس از پایان لیگ برتر قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید نکرد و برخی بازیکنان در آستانه جدایی از این تیم هستند. .

اسدبیگی، پشتیبان امن هافبک پرسپولیس

هافبک سابق ذوب آهن اصفهان در دوران سرمربیگری یحیی گل محمدی به پرسپولیس پیوست و سرمربی سابق سرخ ها به این بازیکن اعتقاد داشت. سینا اسدبیگی که می توان او را یکی از هافبک های باتجربه فوتبال ایران دانست، در طول فصل ها به جای بازی، همواره به عنوان پشتیبان هافبک های میانی پرسپولیس از جمله مسعود ریقی، میلاد سرلک و البته سروش رفیعی مطرح بوده است. در ترکیب اصلی پرسپولیس در زمان محرومیت یا مصدومیت خود در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار گرفتند.

هافبک قرمز به دنبال تضمین است!

سینا اسبیقی تا تابستان آینده با پرسپولیس قرارداد دارد اما مشخص نیست سرنوشت او برای سرخ پوشان پایتخت ادامه خواهد داشت یا خیر. طبق اطلاعات، اسدبیگی تمایل بیشتری به حضور در زمین دارد و اگر چنین تضمینی به او داده نشود، احتمال جدایی از پرسپولیسی ها وجود دارد. با توجه به تمدید احتمالی قرارداد سروش رفیعی و هم‌پیمانی سرخ‌ها با مسعود ریگی و محمد خدابندلو، به نظر می‌رسد این تضمین به هافبک باتجربه سرخ‌ها داده نمی‌شود و او می‌تواند در آستانه خروج از پرسپولیس باشد.

انتقاد مشتری از اسدبیگی فولاد!

این در حالی است که شایعه شده فولاد علاقه مند به جذب سینا است و این هافبک دفاعی می تواند بار دیگر شاگرد یحیی گل محمدی شود. البته فولاد ابتدا باید رضایت نامه پرسپولیس را بگیرد وگرنه سینا اسدبیگی با توافق با استانداران پرسپولیس به نوعی از این تیم جدا خواهد شد. حال باید منتظر ماند و دید که چه سرنوشتی در انتظار این بازیکن 26 ساله خواهد بود و آیا او فصل آینده به کار خود در پرسپولیس ادامه می دهد یا فصل حضور این هافبک باتجربه در تیم محبوب پایتخت خیلی زود به پایان می رسد.