هدیه پیشکسوتان زرشکی برای اسطوره فوتبال آلمان/عکس

استفان افنبرگ بازیکن تیم ملی آلمان و بایرن مونیخ امروز به همراه حمید استیلی سرپرست تیم ملی بزرگسالان از اردوی تیم ملی جوانان بازدید کرد.

افنبرگ که در بازدید از کمپ تیم ملی و ساختمان PAC دقایقی از تمرین تیم ملی جوانان را نیز تماشا کرد، درباره اهمیت کار با استعدادهای جوان گفت: در آلمان و سایر کشورهای اروپایی، تیم امید و جوانان. تیم ها در تقویت تیم های ملی نقش دارند. ارزیابی این بازیکنان بسیار مهم است. فوتبال ایران استعدادهای زیادی دارد و ارزش دادن به این جوانان موضوع بسیار مهمی است. در واقع باید در تمرین این جوانان خیلی دقت کرد تا تیم ملی بزرگسالان ایران تقویت شود.»

افنبرگ درباره وضعیت تیم ملی بزرگسالان ایران در جام جهانی افزود: حقیقت این است که ایران در گروه بسیار سختی قرار گرفته است. به نظر من مدعی اول این گروه انگلیس است و بین شما، ولز و آمریکا می تواند رقابتی برای تیم دوم گروه باشد که قطعا هدف مهمی خواهد بود. با این حال می دانم که ایران تیم بسیار خوبی با ظرفیت زیاد است. به خصوص به این دلیل که او در آخرین مسابقات جهانی عملکرد خوبی از خود نشان داد.

هدیه پیشکسوتان زرشکی برای اسطوره فوتبال آلمان/عکس

در حاشیه بازدید افنبرگ از اردوی تیم ملی جوانان، پیراهن تیم ملی توسط حمید استیلی و عبدالصمد مرفاوی به این پیشکسوت فوتبال آلمان اهدا شد.

  جدایی این ستاره از پرسپولیس صد در صد بود

دیدگاهتان را بنویسید