هر رأی ملت مانند یک موشک عمل می‌کند

به گزارش خبرگزاری موج


سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل ارتش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دیدار تصویری با اعضای سپاه و بسیج مصطفین اظهار داشت: انقلاب اسلامی و تداوم آن را محصول مجاهدت امام راحل عظیم الشعان در دوران سخت مبارزه می دانیم. محصول پیروزی درخشان 22 بهمن 57 که انفجار نور بود، محصول رسالتی نو در تاریخ اسلام، محصول زحمات عزیزانمان در هشت سال دفاع مقدس در فتح‌العلیه السلام. – مبین، در قدس، بیت المقدس، رمضان، فجر و کربلا، محصول شهادت بزرگانی که صفحات تاریخ را پر از افتخارات خود کردند، محصول ایستادگی مردم و رهبری انقلاب بزرگ و ارتشی که در عرصه تحریم اقتصادی جهانی درخشید.

وی افزود: شکست مخرب ترین و مخرب ترین سیاست و راهبردی که نظام در یک دهه اخیر بر ملت عزیز ایران تحمیل کرد، نتیجه مجاهدت و مقاومت بزرگان و برجسته ترین افراد تاریخ اسلام و تاریخ است. جهاد حاج قاسم سلیمانی و یارانش که پدیده شوم تکفیر است. تپه به تپه و دشت به دشت را در سرزمین های دور خرد کردند. این انقلاب محصول همین تلاش ها و مقاومت هاست.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: انقلاب اسلامی محصول تلاش مردان و زنان دانشمند ما است که در شرایط تحریم توانسته اند پیشرفت های باورنکردنی در علم و فناوری پیشرفته برای این ملت به ارمغان بیاورند و با وجود علمی، صنعتی تحریم های اقتصادی و مالی، کشور ایران را در زمره کشورهای در حال توسعه سریع در عرصه علم و فناوری قرار داد.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی محصول زحمات رهبر عزیز و بزرگ انقلاب است که همچون قله ای مستحکم در دل خطر ایستاده و همه تیرهای سرزنش و همه توهین ها و جسارت ها را بر جان و جان خود می گیرد. و مسئولیت اقدامات شجاعانه بزرگی را بر عهده دارد که گاه دنیا را به لرزه در می آورد و مسئولیت می پذیرد و تصمیمات بزرگ می گیرد، تصمیماتی که آمریکا را تحقیر می کند و اسرائیل را می لرزاند، دل ها را متحیر می کند، جهان را متحیر می کند و اعتماد به نفس و امید می دهد و نگرانی ایرانیان را برطرف می کند. ملت

سرلشکر سلامی در ادامه خطاب به پاسداران و بسیجیان گفت: برادران و خواهران عزیز، شما محصول این تجربیات تلخ و شیرین در تاریخ ظهور و سقوط اسلام و ایران هستید و امروز در جایگاه والای عزت ایستاده ایم. ، اعتبار و اقتدار.

و افزود: سخت ترین و تلخ ترین اتفاقات را برای مردم شیرین کردید، در کرونا درخشیدید، واقعاً درخشیدید. شما به عنوان یاور مؤمن مردم محروم به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی فصل درخشانی برای کار سپاه ایجاد کرده اید. دل رهبر عزیزمان و ملت بزرگ ما و امت اسلامی را بارها شاد کردید.

فرمانده کل سپاه ادامه داد: شما نماد عزت، سربلندی، عزت و عزت همه مسلمانان هستید. شما از جنبش فلسطین حمایت کردید، از سقوط رژیم های مرتبط با انقلاب ما جلوگیری کردید، به یمن که فقیرترین کشور عربی بود کمک کردید تا ثروتمندترین و قدرتمندترین را از نظر اتکا به قدرت های جهانی به دست آورد.

سرلشکر سلامی همچنین گفت: شما با پدیده تکفیر مبارزه کردید و آن را شکست دادید. در مقابل هر شیطنت رژیم صهیونیستی چند بار زدی، گاهی رسانه ای می شد، گاهی پنهان می ماند، اما بعداً گفته می شود. ماجرای حملات پی در پی به رژیم صهیونیستی در زمان مناسب گفته خواهد شد، اما بدانید که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تک تک اقدامات خود ضربه ای بزرگتر یا مساوی زد و دست ما به هیچ جا بسته نشد و با وجود تحریم ها پیشرفت کردیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه سخنان خود به عملیات وعده صادق اشاره کرد و گفت: امروز در بهترین موقعیت بین المللی قرار داریم. زمانی که می خواستیم عملیات «قول عادلانه» را انجام دهیم، وزرای خارجه چند کشور به وزیر خارجه شهیدمان امیرعبداللهیان زنگ می زدند، معمولاً نیمه های شب برای یک کار روانی، نیمه شب تذکر می دادند و گاهی التماس می کردند و می گفتند تو. حق با شماست، شما مشروعیت اعمالی هستید که دارید، اما در صورت امکان ضربه نزنید، زیرا ممکن است تبدیل به جنگ شود.

وی افزود: می دانستیم که پیش از ما یک آرایش جهانی قدرت وجود دارد و شجاعت تصمیم و عظمت تصمیمی که رهبر معظم انقلاب در این شرایط اتخاذ کردند به قدری گسترده و بزرگ بود که همه شبهات ما را کاملا برطرف کرد. در مورد آینده این حملات


آیا این خبر مفید بود؟